Sennik Sen o spodniachSen o spodniach

Sen o spodniach

Spodnie dość często pojawiają się w naszych snach i nie ma w tym niczego dziwnego skoro jest to nieodłączna część naszej garderoby i coś, z czym styczność mamy każdego dnia.

Nie oznacza to jednak, że nie mają one swej symboliki, gdyż oczywiście mają i dlatego nie powinniśmy bagatelizować tego symbolu sennego, lecz pokusić się o jego interpretację.

Interpretowanie snów o spodniach

Spodnie we śnie są symbolem męskości, więc jeśli pojawiają się we śnie kobiety, może to oznaczać, że śniąca nadmiernie upodabnia się do mężczyzn, niekoniecznie wyglądem, ale raczej zachowaniem, co powoduje, że pozbawia się ona typowego dla kobiet magnetyzmu erotycznego.

Kiedy śni nam się, że zgubiliśmy spodnie, może to oznaczać, że podświadomie obawiamy się zbliżenia seksualnego, czujemy się pełni seksapilu, zaś we śnie mężczyzny może to oznaczać podświadomy lęk przed jakąś kobietą lub przed kobietami w ogóle.

Gdy śnimy, że zakładamy spodnie, to sygnał od naszej podświadomości, że powinniśmy lepiej chronić naszą prywatność, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę seksualną, przed wzrokiem innych.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o spodniach w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.