Sennik Sen o śnieguSen o śniegu

Sen o śniegu

Śnieg raczej nie pojawia się w naszych snach bardzo często, ale za to kontekstów, w jakich występuje, jest bardzo wiele.

Zwykle sny te nie wywołują w nas jakichś wielkich emocji, chyba że śni nam się na przykład lawina śnieżna, która nam zagraża, nie oznacza to jednak bynajmniej, by symbol ten nie miał swego znaczenia i by nie warto było interpretować snu, w którym się pojawia.

Interpretowanie snów o śniegu

Gdy w naszym śnie pojawia się śnieg w dużej ilości, jest to znak, że na jawie naszym udziałem jest stagnacja lub też wkrótce zapanuje ona w naszym życiu i ciężko będzie nam przerwać ten stan. Może to dotyczyć na przykład jakiegoś uczucia czy też talentu, z którego nie robimy żadnego użytku.

Jeśli chcemy dowiedzieć się, co dokładnie może to znaczyć, koniecznie musimy zastanowić się, czy w naszym śnie pojawiły się jakieś osoby i jakie uczucia i emocje wywołuje w nas śnieg z naszego snu. Kiedy zaś śni nam się odwilż, zapowiada to, że jakieś nieczułe i oziębłe serce rozgrzeje się i będzie to miało dla nas duże znaczenie. Może to też jednak oznaczać, że na jawie upieramy się i wysilamy przy czymś, co nie będzie miało dla nas żadnych skutków i cały nasz wysiłek pójdzie na marne.

Według wierzeń ludowych śnieg wieszczy śmierć dla osoby śniącej albo kogoś z jej bliskiego otoczenia.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o śniegu w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.