Sennik Sen o mościeSen o moście

Sen o moście

Most pojawia się w naszych snach zwykle w burzliwych okresach naszego życia, na przykład gdy przechodzimy z jednego etapu do drugiego czy mamy jakieś problemy.

Most może też oznaczać przejście z jakiegoś stanu umysłowego do innego i świadczy wówczas o rozgrywających się w naszym wnętrzu poważnych zmianach, które mogą mieć ważne skutki dla naszego życia, dlatego też nigdy nie powinniśmy ignorować tego symbolu gdy pojawia się w naszym śnie, nawet jeśli wydaje nam się, że sen ten nie znaczył nic ważnego i dlatego nie warto zawracać sobie głowy jego interpretacją.

Interpretowanie snów o moście

Kiedy śni nam się, że przechodzimy przez most, jest to znak, że na jawie jesteśmy właśnie w bardzo ważnym momencie naszego życia lub też wkrótce to nastąpi. Może to symbolizować na przykład przejście od jednego etapu egzystencji do drugiego, podjęcie jakieś ważnej decyzji, po której istotnie zmieni się nasze życie czy też zmianę poglądów, gdyż sen ten może dotyczyć zarówno naszego życia, jak i spraw wewnętrznych. Jeśli śni nam się budowanie mostu, oznacza to, że chcemy zmienić w jakiś sposób swoje życie, ale mamy świadomość, że nie jest to łatwe i najpierw musimy stworzyć sobie taką możliwość poprzez konkretne działania. Zerwany lub zniszczony most pojawiający się w naszym śnie to znak, że na jawie czujemy się bezradni wobec sytuacji, w jakiejś się znaleźliśmy i wydaje nam się, że nie ma z niej żadnego wyjścia.

Ponadto most może nawiązywać do męskich narządów płciowych i być traktowany jako symbol seksualny, świadczący o naszych pragnieniach w tej materii.

Według wierzeń ludowych, jeśli śni nam się, że przechodzimy przez most, jest to znak, że niebawem nasza egzystencja zmienia się w jakiś sposób, a jeśli podczas przechodzenia napotykamy na jakieś trudności, to i zaadaptowanie się do nowej sytuacji lub wcielenie zmian w nasze życie nie będzie dla nas szczególnie łatwym zadaniem.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o moście w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.