Sennik Sen o kłótniSen o kłótni

Sen o kłótni

Sny o kłótniach zwykle wywierają na nas największe wrażenie wówczas, gdy śni nam się, że sami się z kimś kłócimy, choć czasem śni nam się też, że widzimy tylko czyjąś kłótnię, starając się ją zakończyć lub odnosząc się do niej całkowicie obojętnie.

Interpretowanie snów o kłótni

Kiedy w naszym śnie pojawia się jakaś kłótnia, może to oznaczać, że w naszej podświadomości toczy się konflikt wewnętrzny, który znalazł zobrazowanie właśnie w postaci owej sennej kłótni. Może to też być znak, że na jawie mamy jakieś problemy z ludźmi, z którymi mamy codziennie styczność. Jeśli śni nam się kłótnia z kobietą, jest to znak, że nasz wewnętrzny konflikt dotyczy pierwiastka żeńskiego, który jest w nas obecny, a jeśli kłócimy się we śnie z mężczyzną, konflikt dotyczy pierwiastka męskiego.

Kobieta może również być metaforą naszej matki, nawet jeśli nią nie jest i wówczas sen ten może oznaczać, że na jawie mamy jakieś problemy z matką, zaś mężczyzna może symbolizować naszego ojca, z którym mamy problemy.

Istotny jest również przedmiot, którego kłótnia w naszym śnie dotyczy.

Jeśli jej podłożem są jakieś sprawy domowe, oznacza to, że w rzeczywistości mamy problemy dotyczące naszej psychiki, zaś gdy podłożem kłótni jest jedzenie, konflikt dotyczy tak zwanej strawy duchowej.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o kłótni w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.