S

Sennik Sanki

Znaczenie snu sanki

Znaczenie snu sanki

Gdy we śnie widzisz sanki, jest to znak, że jeśli chcesz odnieść sukces w jakiejś dziedzinie, koniecznie musisz zmienić swoje nastawienie i dostosować się do istniejących warunków.

Jeśli jedziesz na sankach, zwiastuje to dla Ciebie powodzenie.

Kiedy śnisz, że zjeżdżasz na sankach z górki, zapowiada to, że Twoja droga do celu będzie prosta i pozbawiona wszelkich przeszkód.

Gdy jedziesz na sankach wraz z kilkoma osobami, jest to znak, że zła dla Ciebie passa, która do tej pory była Twoim udziałem, teraz już dobiega końca.

Jeśli we śnie wieziesz kogoś na sankach, sygnalizuje to, że na jawie jesteś przygnębiony i w niczym nie potrafisz znaleźć powodu do radości.

Złamane sanki pojawiające się w Twoim śnie wieszczą Ci pecha w sprawach zawodowych.

Kiedy śnisz, że przewróciłeś się podczas jazdy na sankach i wpadłeś w śnieg, jest to znak, że czeka Cię jakieś pozornie niemiłe zdarzenie w sferze uczuciowej, z którego będzie kpić Twoje otoczenie, ale ostatecznie wyjdzie Ci to na dobre.

Kiedy śnisz, że jeździsz na sankach i sprawia Ci to przyjemność, zwiastuje to dla Ciebie flirt lub romans.

Gdy we śnie oglądasz zawody saneczkarskie, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie angażował się w jakieś ryzykowne przedsięwzięcie, bo może się to dla Ciebie bardzo źle skończyć.

Jeśli bierzesz udział w zawodach saneczkarskich, sygnalizuje to, że na jawie właśnie angażujesz się w jakieś ryzykowne, a może nawet prawdziwie niebezpieczne przedsięwzięcie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sanki w senniku.

1 sen

  1. Nicole

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.