M

Sennik Mundur

Znaczenie snu mundur

Znaczenie snu mundur

Ogólnie symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie cechujesz się zbyt małą dyscypliną wewnętrzną i powinieneś solidnie nad sobą popracować, by nauczyć się większego samozaparcia i konsekwencji w działaniu.

Jeśli we śnie widzisz mundur, oznacza to, że w najbliższym czasie będziesz cieszył się wielkim powodzeniem u przedstawicieli przeciwnej płci.

Gdy widzisz znajomą osobę w mundurze, jest to znak, że w najbliższej przyszłości będziesz musiał na dłuższy czas rozstać się ze swymi najbliższymi, ale nie wiadomo, jaki będzie tego powód.

Jeśli śni Ci się, że widzisz obcych ludzi w mundurach, zapowiada to dla Ciebie koniec przyjaźni, która trwała przez wiele lat.

Noszenie munduru zapowiada, że będziesz bardzo chciał zrobić na kimś dobre wrażenie, jednak z jakiegoś powodu nie uda Ci się tego osiągnąć.

Jeśli we śnie widzisz zakrwawiony mundur, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jeśli chcesz cieszyć się szacunkiem osób ze swego otoczenia, wpierw musisz sobie na to w jakiś sposób zasłużyć.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mundur w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.