M

Sennik MgłaZnaczenie snu mgła

Znaczenie snu mgła

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że na jawie czujesz się bardzo niepewnie co do swej przyszłości i nie wiesz, którą z życiowych dróg masz wybrać, by mieć szansę na szczęście.

Gdy we śnie widzisz przed sobą mgłę, oznacza to, że niespodziewanie napotkasz na jakieś trudności w ważnej dla Ciebie sprawie, ale wszystko wskazuje na to, że dzięki zdrowemu rozsądkowi uda Ci się z nimi uporać i wszystko dobrze się zakończy.

Jeśli we śnie widzisz bardzo gęstą mgłę, jest to znak, że na jawie znajdujesz się lub niebawem znajdziesz się w jakiejś skomplikowanej sytuacji.

Gdy widzisz mgłę wznoszącą się w górę, zapowiada to dla Ciebie dobrą passę w życiu.

Ujrzenie opadającej mgły zwiastuje dla Ciebie pomyślną przyszłość.

Rozpraszająca się mgła zapowiada, że po niespokojnym czasie, jaki masz za sobą, wreszcie w Twym życiu zagości spokój.

Kiedy śni Ci się, że idziesz we mgle, oznacza to, że na jawie nie wiesz, jak powinieneś postępować w życiu i potrzebujesz rady kogoś mądrego.

Gdy widzisz osoby idące we mgle, zapowiada to, że wkrótce będziesz czerpał korzyści materialne z krzywdy jakiegoś człowieka.

Kiedy we śnie zgubiłeś się we mgle, sygnalizuje to, że w rzeczywistym życiu jesteś ogromnie przemęczony i koniecznie musisz solidnie odpocząć.

Jeśli wydostajesz się z mgły, oznacza to, że wkrótce znajdziesz sposób, jak uporać się z jakąś trudną sytuacją.

Gdy śni Ci się, że przez mgłę nie możesz niczego rozpoznać, jest to znak, że wkrótce dostaniesz jakieś ważne, trudne zadanie, ale jesteś w stanie się z nim uporać jeśli tylko będziesz kierował się wyczuciem i zdrowym rozsądkiem, których na pewno Ci nie brakuje.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mgła w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.