M

Sennik MalowanieZnaczenie snu malowanie

Znaczenie snu malowanie

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, że w rzeczywistym życiu bardzo starasz się coś poprawić bądź przynajmniej przed kimś ukryć to, co według Ciebie pozostawia wiele do życzenia.

Jeśli śni Ci się malowanie domu, może to wskazywać, że są w Twojej psychice takie rejony, które starasz się ukryć przed samym sobą, by nie mieć do nich dostępu.

Malowanie ścian sygnalizuje, że na jawie pragniesz udowodnić ludziom ze swego otoczenia, że jesteś wiele wart i na wiele Cię stać.

Jeśli we śnie malujesz białą, zieloną, błękitną lub inną pastelową farbą, oznacza to, że Twoje życie w najbliższym czasie będzie bardzo szczęśliwe i na pewno nic nie zmąci tego szczęścia.

Malowanie czerwoną farbą zapowiada, ż ktoś zburzy albo przynajmniej zmąci Twoje poczucie szczęścia przez kłótnie i nieporozumienia.

Malowanie żółtą farbą to znak, że Twoje szczęście zostanie zburzone lub zakłócone przez zazdrość.

Malowanie szarą farbą zapowiada, że sam zmącisz swoje szczęście przez to, że pozwolisz sobie na wpadnięcie w melancholijne nastroje mimo iż możesz się przed tym zabezpieczyć.

Malowanie czarną farbą zapowiada dla Ciebie wielkie zmartwienia, a w niektórych przypadkach może nawet wieszczyć żałobę.

Malowanie brązową farbą to znak, że na Twej drodze co jakiś czas będą pojawiać się przeciwności losu, ale być może nie zrobią Ci żadnej szkody poza zmąceniem Twego dobrego samopoczucia.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Malowanie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.