L

Sennik LewZnaczenie snu lew

Znaczenie snu lew

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie masz w sobie wielkie pokłady energii i sił witalnych, które możesz spożytkować, na co tylko zechcesz.

Gdy we śnie widzisz lwa, jest to znak, iż na jawie masz obok siebie prawdziwego, wiernego przyjaciela, a jeśli na razie tak nie jest, to na pewno wkrótce nawiążesz z kimś taką silną, trwałą relację.

Jeśli we śnie widzisz biegnącego lwa, oznacza to, że w najbliższej przyszłości w Twym życiu będą miały miejsce wydarzenia, które będą Cię kosztować wiele nerwów i stresu, ale wszystko powinno się dobrze skończyć.

Gdy widzisz lwa na wolności, jest to znak, że spotkasz się oko w oko z groźnym przeciwnikiem.

Jeśli widzisz śpiącego lwa, zapowiada to spokój i harmonię, jakie przez najbliższy czas będą gościć w Twojej rodzinie.

Jeżdżenie na lwie zapowiada, że uda Ci się rozwiązać pewną ważną dla Ciebie sprawę, a to dzięki wsparciu udzielonemu Ci przez pewną wpływową osobę.

Polowanie na lwy sygnalizuje, że weźmiesz udział w bardzo śmiałym przedsięwzięciu.

Gdy we śnie słyszysz ryk lwa, oznacza to, ze niebawem pojawi się przed Tobą możliwość zmiany pracy na znacznie lepszą posadę.

Jeśli śni Ci się, że jesteś ścigany przez lwa, zapowiada to dla Ciebie problemy w porozumieniu się z przełożonym.

Gdy zostałeś zaatakowany przez lwa, jest to dla Ciebie ostrzeżenie przed grożącym Ci bliżej nieokreślonym niebezpieczeństwem, przed którym jednak masz szansę się uchronić jeśli zachowasz wzmożoną ostrożność.

Jeśli we śnie bronisz się przed lwem, oznacza to, że jesteś rozsądnym i mądrym człowiekiem i dzięki temu udaje Ci się unikać wielu przeciwności losu.

Kiedy we śnie boisz się lwa, jest to zapowiedź, że wkrótce narazisz się jakiejś ważnej, wpływowej osobie i będziesz musiał ponieść konsekwencje swojego złego zachowania.

Pokonanie lwa zapowiada, że uda Ci się pokonać albo przynajmniej unieszkodliwić jakiegoś swojego wroga.

Lew w klatce zwiastuje Ci triumf nad wrogami.

Jeśli we śnie widzisz lwa na uwięzi, oznacza to, że uda Ci się uchronić przed atakami Twego nieprzyjaciela.

Zabicie lwa zapowiada, że ostatecznie pokonasz swych nieprzyjaciół.

Martwy lew sygnalizuje, iż Twój wróg nie może Ci w żaden sposób zaszkodzić, więc możesz czuć się bezpieczny mimo iż stale żywi w stosunku do Ciebie złe emocje.

Młody lew to zapowiedź nowego przedsięwzięcia, najprawdopodobniej zawodowego, w które niebawem się zaangażujesz i które może Ci przynieść wielkie korzyści.

Ujarzmienie lwa zapowiada, że uda Ci się osiągnąć prawdziwy sukces.

Gdy śni Ci się, że towarzyszy Ci młody lew, jest to znak, że w bliskiej przyszłości uda Ci się zdobyć wielkie wpływy i Twoje otoczenie będzie czuć przed Tobą wielki respekt, a może nawet się Ciebie bać.

Lwica z młodymi pojawiająca się w Twoim śnie sygnalizuje, że nadszedł dobry moment do tego, byś spróbował pogodzić się ze swym nieprzyjacielem.

Lwia skóra zapowiada dla Ciebie sukces finansowy, a nawet prawdziwe bogactwo.

Jeśli śnisz, że jesz mięso lwa, oznacza to, że niebawem zaczniesz piastować jakieś prestiżowe, zaszczytne stanowisko.

Sen o ataku dzikiego zwierzęcia [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Lew w senniku.

1 sen

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.