K

Sennik Kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Gdy śni Ci się, że jesteś kamerdynerem, jest to znak, że na jawie czujesz się wykorzystywany przez innych i nie jest to dla Ciebie komfortowa sytuacja.

Jeśli we śnie widzisz kamerdynera, oznacza to, iż w rzeczywistym życiu poświęcasz zbyt mało czasu na obowiązki domowe, zrzucając je na innych domowników bądź zupełnie zaniedbując i masz z tego powodu spore wyrzuty sumienia.

Rozmowa z kamerdynerem to znak, iż nowe znajomości, jakie niedawno nawiązałeś lub dopiero nawiążesz, okażą się nie mieć dla Ciebie dobrych konsekwencji.

Randka z kamerdynerem to sygnał, iż na jawie pragniesz nawiązać romans z kimś, kto jest zupełnie nieodpowiednim dla Ciebie kandydatem na związek, nawet przelotny.

Gdy we śnie szukasz pracy jako kamerdyner, jest to ostrzeżenie, że plany, jakie pragniesz wcielić w życie, mogą Ci nie wyjść na dobre.

Zabicie kamerdynera oznacza, że na jawie chcesz uniknąć jakichś kłopotliwych znajomości, co do których podejrzewasz, że mogą okazać się dla Ciebie zgubne w skutkach, jednak nie za bardzo wiesz, jak mógłbyś tego dokonać.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Kamerdyner w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.