Sennik Kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Gdy śni Ci się, że jesteś kamerdynerem, jest to znak, że na jawie czujesz się wykorzystywany przez innych i nie jest to dla Ciebie komfortowa sytuacja.

Jeśli we śnie widzisz kamerdynera, oznacza to, iż w rzeczywistym życiu poświęcasz zbyt mało czasu na obowiązki domowe, zrzucając je na innych domowników bądź zupełnie zaniedbując i masz z tego powodu spore wyrzuty sumienia.

Rozmowa z kamerdynerem to znak, iż nowe znajomości, jakie niedawno nawiązałeś lub dopiero nawiążesz, okażą się nie mieć dla Ciebie dobrych konsekwencji.

Randka z kamerdynerem to sygnał, iż na jawie pragniesz nawiązać romans z kimś, kto jest zupełnie nieodpowiednim dla Ciebie kandydatem na związek, nawet przelotny.

Gdy we śnie szukasz pracy jako kamerdyner, jest to ostrzeżenie, że plany, jakie pragniesz wcielić w życie, mogą Ci nie wyjść na dobre.

Zabicie kamerdynera oznacza, że na jawie chcesz uniknąć jakichś kłopotliwych znajomości, co do których podejrzewasz, że mogą okazać się dla Ciebie zgubne w skutkach, jednak nie za bardzo wiesz, jak mógłbyś tego dokonać.

Podobne sny

  • UroczystośćUroczystość Symbol ten oznacza, że na jawie czujesz się bardzo spokojny i udało Ci się osiągnąć całkowitą równowagę. Czczenie czegoś na uroczystości zwiastuje dla Ciebie radość i dobre […]
  • RogatkaRogatka Kiedy śnisz, że stoisz na rogatce, jest to znak, że będziesz miał kłopoty z wcieleniem w życie jakichś swoich planów. Zamknięta rogatka zapowiada, że Twoje małżeństwo nie da Ci […]
  • LeginsyLeginsy Gdy w Twoim śnie pojawiają się kolorowe legginsy, jest to znak, iż na jawie czujesz się zażenowany z jakiegoś powodu. Białe legginsy zapowiadają, że Twoje życie w najbliższym czasie […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top