Sennik Kamasze

Znaczenie snu kamasze

Znaczenie snu kamasze

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie pragniesz zapewnić swym bliskim bezpieczeństwo i poczucie stabilizacji.

Gdy we śnie nosisz kamasze, jest to znak, iż niebawem Twoje sprawy zaczną się układać tak, jak sobie tego życzyłeś i sprawi to, że optymistyczniej spojrzysz w przyszłość.

Kupowanie kamaszy oznacza, iż czujesz, że zagraża Ci jakieś niebezpieczeństwo z zewnątrz, ale nie ma pewności co do tego, że Twoje obawy są uzasadnione i sam musisz spróbować odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Otrzymanie kamaszy oznacza, iż całkiem niespodziewanie ktoś udzieli Ci swego wsparcia w jakiejś sprawie.

Sprzedawanie kamaszy to sygnał, iż na jawie mieszasz się w cudze sprawy i podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że nie powinieneś tego robić.

Jeśli we śnie dajesz komuś kamasze, oznacza to, że na jawie ktoś pilnie wymaga Twojego wsparcia i powinieneś mu go udzielić.

Zniszczenie kamaszy zapowiada problemy i nieporozumienia w rodzinie.

Kradzież kamaszy to sygnał od Twojej podświadomości, byś przestał walczyć o swoje cele kosztem swego zdrowia, gdyż może się to dla Ciebie źle skończyć.

Podobne sny

  • KonwersacjaKonwersacja Gdy śnisz, że z kimś konwersujesz, jest to znak, iż niebawem zawrzesz nowe, ciekawe znajomości, najprawdopodobniej podczas podróży, jaką odbędziesz. Jeśli we śnie unikasz […]
  • BakterieBakterie Symbol ten ma odniesienie do osób o skłonnościach hipochondrycznych, bowiem jest sygnałem od podświadomości, że masz tendencje do wymyślania sobie ciągle nowych chorób, które tak […]
  • UlewaUlewa Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie poważne zyski finansowe i ogólne szczęście. Jeśli śnisz, że podczas ulewy bardzo zmokłeś, oznacza to, że na jawie szczęście bardzo Ci sprzyja […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top