Sennik Kamasze

Znaczenie snu kamasze

Znaczenie snu kamasze

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie pragniesz zapewnić swym bliskim bezpieczeństwo i poczucie stabilizacji.

Gdy we śnie nosisz kamasze, jest to znak, iż niebawem Twoje sprawy zaczną się układać tak, jak sobie tego życzyłeś i sprawi to, że optymistyczniej spojrzysz w przyszłość.

Kupowanie kamaszy oznacza, iż czujesz, że zagraża Ci jakieś niebezpieczeństwo z zewnątrz, ale nie ma pewności co do tego, że Twoje obawy są uzasadnione i sam musisz spróbować odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Otrzymanie kamaszy oznacza, iż całkiem niespodziewanie ktoś udzieli Ci swego wsparcia w jakiejś sprawie.

Sprzedawanie kamaszy to sygnał, iż na jawie mieszasz się w cudze sprawy i podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że nie powinieneś tego robić.

Jeśli we śnie dajesz komuś kamasze, oznacza to, że na jawie ktoś pilnie wymaga Twojego wsparcia i powinieneś mu go udzielić.

Zniszczenie kamaszy zapowiada problemy i nieporozumienia w rodzinie.

Kradzież kamaszy to sygnał od Twojej podświadomości, byś przestał walczyć o swoje cele kosztem swego zdrowia, gdyż może się to dla Ciebie źle skończyć.

Podobne sny

  • PopielnikPopielnik Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że na jawie masz złe myśli i nie wierzysz już, że kiedyś Twoje życie będzie wyglądało lepiej, ale jeśli nie […]
  • Sala sądowaSala sądowa Kiedy we śnie widzisz salę sądową, zwiastuje to dla Ciebie jakieś nieszczęście. Jeśli śnisz, że przebywasz na sali sądowej, jest to zapowiedź czekającej Cię jakiejś trudnej, […]
  • JezdniaJezdnia Jeżeli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, jest to zdecydowanie niepomyślny znak dotyczący Twojego zdrowia. Może zapowiadać, iż niebawem zachorujesz i będzie to skomplikowana choroba, […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top