K

Sennik Kalejdoskop

Znaczenie snu kalejdoskop

Znaczenie snu kalejdoskop

Gdy śni Ci się, że bawisz się kalejdoskopem, jest to znak, że na jawie nadmiernie beztrosko podchodzisz do swoich spraw i nie zachowujesz się tak, jak przystało na dorosłego człowieka, lecz bardziej swym postępowaniem przypominasz nieodpowiedzialne dziecko.

Kupowanie kalejdoskopu oznacza, że na jawie, być może tylko podświadomie, tęsknisz za beztroskimi czasami dzieciństwa i nie chcesz sobie przypominać, jak wtedy było, gdyż wywołuje to w Tobie nieznośną nostalgię. Twoja podświadomość daje Ci jednak znak poprzez ten sen, że nie musisz wcale tak definitywnie odcinać się od tego okresu, gdyż wspomnienia mogą sprawić, że znajdziesz wskazówkę dotyczącą jakieś ważnej sprawy z Twojego obecnego życia.

Zgubienie kalejdoskopu oznacza, że na jawie uważasz się za człowieka nadmiernie poważnego i nie jest to dla Ciebie dobre – powinieneś pozwolić sobie na nieco więcej spontaniczności, a nawet nie zawadzi, byś od czasu do czasu prawdziwie zaszalał.

Jeśli we śnie kradniesz kalejdoskop, jest to sygnał, iż Twoje życie jest zbyt poważne i przydałoby Ci się w nim trochę fantazji i niemyślenia o konsekwencjach swoich posunięć.

Gdy we śnie otrzymujesz kalejdoskop w prezencie, jest to sygnał, iż Twoi znajomi uważają, że jesteś nieco dziecinny, a Ty podświadomie zgadzasz się z tą opinią, ale nie chcesz się do tego sam przed sobą przyznać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kalejdoskop w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.