K

Sennik Kalarepa

Znaczenie snu kalarepa

Znaczenie snu kalarepa

Gdy śni Ci się, że wybierasz kalarepę na targu, jest to znak, że ktoś czeka na wiadomość od Ciebie i powinieneś mu ją dać, by nie czekał na darmo.

Kupowanie kalarepy zapowiada dla Ciebie dobrą passę we wszystkich dziedzinach Twojego życia.

Jedzenie kalarepy to zwiastun dostatniego życia.

Jeśli we śnie sadzisz kalarepę, jest to znak od Twojej podświadomości, że Twoje kontakty z bliskimi nie są ostatnio najlepsze i koniecznie musisz o nie bardziej zadbać.

Przyrządzanie kalarepy oznacza, że cieszysz się z tego, jak wygląda Twoje obecna sytuacja życiowa i jesteś dumny, że sam do tego doprowadziłeś.

Piękne, dorodne kalarepy pojawiające się w Twoim śnie to znak, że czeka Cię poprawienie się Twojej ogólnej sytuacji i ożywienie kontaktów towarzyskich.

Marne, usychające kalarepy zapowiadają dla Ciebie jakieś problemy na gruncie rodzinnym.

Jeśli we śnie dostajesz od kogoś kalarepę, jest to znak, że niespodziewanie otrzymasz od kogoś pomoc w uporządkowaniu swych spraw rodzinnych.

Podlewanie i pielęgnowanie kalarepy oznacza, iż musisz zacząć podtrzymywać swoje relacje z bliskimi, gdyż w ostatnim czasie uległy one osłabieniu bądź pogorszeniu.

Gdy śnisz, że niszczysz lub depczesz kalarepę, jest to znak, iż wyrządzasz krzywdę swoim najbliższym, choć może nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę.

Jeśli we śnie widzisz kogoś niszczącego kalarepę, oznacza to, że ktoś może starać się skłócić Cię z najbliższymi i podziałać na waszą niekorzyść.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kalarepa w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.