K

Sennik Kaczeńce

Znaczenie snu kaczeńce

Znaczenie snu kaczeńce

Jeśli w Twoim śnie pojawiają się kaczeńce, jest to znak, iż istnieje spora szansa na to, że Twoje sprawy zawodowe zaczną układać się tak, jak sobie tego życzysz.

Usychające kaczeńce oznaczają, iż być może wkrótce rozstaniesz się z jakaś bliską Ci osobą.

Jeśli we śnie zrywasz kaczeńce, jest to sygnał, iż jest obok Ciebie ktoś, kto potrzebuje Twojej obecności, a Ty tego nie zauważasz bądź nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Wąchanie kaczeńców to znak, iż jeśli podejmiesz kilka właściwych decyzji, tylko kwestią czasu jest, kiedy spotka Cię wielkie, prawdziwe szczęście, o jakim od dawna marzysz.

Jeżeli śni Ci się, że podziwiasz kaczeńce, jest to znak, iż na jawie, zamiast zająć się tym, na czym Ci zależy i dążeniem do swych celów, Ty wolisz użalać się nad sobą i zazdrościć innym ich sukcesów, jednak taka taktyka do niczego Cię nie doprowadzi, wiec jak najszybciej musisz ją zmienić.

Gdy śnisz, że dostałeś bukiet pięknych kaczeńców, oznacza to, że niebawem spotka Cię jakieś przyjemne wydarzenie z inicjatywy jakiejś osoby.

Gdy otrzymujesz bukiet zwiędłych lub uschniętych kaczeńców, jest to ostrzeżenie, iż w rzeczywistym życiu ktoś źle Ci życzy i pragnie, by przydarzyło Ci się jakieś nieszczęście.

Podlewanie kaczeńców to znak, iż od jakiegoś czasu nie dbasz o podtrzymywanie kontaktu ze swymi bliskimi i Twoja podświadomość zachęca Cię, byś to nadrobił, gdyż nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, lecz odczuwasz z tego powodu wyrzuty sumienia.

Jeżeli we śnie depczesz kaczeńce, jest to ostrzeżenie, że przez swoje nieodpowiednie pod jakimś względem postępowanie szybko możesz zniszczyć własne bądź cudze szczęście.

Sadzenie kaczeńców oznacza, iż jeśli nie będziesz bał się zacząć prężnie działać i nieco się zmęczyć, szczęście jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki i możesz wszystkie swoje najważniejsze sprawy poukładać dokładnie w taki sposób, jak chcesz.

Gdy we śnie hodujesz kaczeńce, jest to dla Ciebie zachęta ze strony Twojej podświadomości do tego, byś zaczął bardziej niż do tej pory dbać o swych najbliższych, gdyż to oni są dla Ciebie w życiu najważniejsi, choć może jeszcze sobie tego nie uświadomiłeś.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kaczeńce w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.