K

Sennik Kac

Znaczenie snu kac

Znaczenie snu kac

Jeżeli śni Ci się, że masz kaca, może to oznaczać, iż w wyniku zaniedbań doprowadzisz się do choroby, która może być całkiem poważna, ale może przynajmniej będzie to dla Ciebie nauczka, byś w przyszłości bardziej na siebie uważał.

Leczenia kaca oznacza, że będziesz bardzo się starał, by Twoje zaniedbania nie przyniosły dla Ciebie tak wielkich konsekwencji, jak mogą, ale nie wiadomo, czy Ci się to uda.

Jeśli we śnie obawiasz się kaca, oznacza to, iż na jawie, być może tylko podświadomie, masz przeczucie, że jeśli podejmiesz niewłaściwą decyzję w sprawie, która na pozór wydaje się mało ważna, będzie to miało bardzo wielkie, negatywne konsekwencje.

Mdłości spowodowane kacem pojawiające się we śnie to ostrzeżenie ze strony Twojej podświadomości, byś uważał w najbliższych dniach na popełniane przez siebie czyny i wypowiadane słowa, bowiem każdy błąd, nawet błahy, może sprowadzić na Twoją głowę poważne problemy.

Gdy śni Ci się, że leżysz w łóżku z powodu kaca, jest to znak, iż coś, co wydawało Ci się, że dobiega już dla Ciebie pozytywnego końca, nagle się skomplikuje i nie będzie to dla Ciebie przyjemne.

Ból głowy spowodowany kacem to znak, iż będziesz miał wielki dylemat związany z Twoim zdrowiem, a raczej problemami, jakie w najbliższych dniach mogą się pojawić.

Gdy we śnie widzisz jakąś osobę mającą kaca, oznacza to, iż wkrótce możesz mimowolnie stać się świadkiem wielkich kłopotów kogoś z Twego bliskiego otoczenia i tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz jakoś pomóc, czy też zbagatelizujesz to i zajmiesz się swoimi sprawami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Ocena znaczenia snu Kac w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.