K

Sennik Kabaret

Znaczenie snu kabaret

Znaczenie snu kabaret

Gdy śni Ci się, że występujesz w kabarecie i zostajesz wygwizdany, oznacza to, iż na jawie obawiasz się, że zostaniesz wykpiony i wyszydzony z jakiegoś powodu przez osoby ze swojego otoczenia.

Gdy występujesz w kabarecie i podobasz się publiczności, jest to znak, iż w realnym życiu bardzo chciałbyś zostać doceniony i robisz wszystko, by przypodobać się innym, bardziej dbając o ich opinię niż własne postępowanie.

Jeśli we śnie widzisz artystów kabaretowych, jest to ostrzeżenie, byś baczniej uważał gdy obchodzisz się z pieniędzmi, ponieważ łatwo możesz zgubić większą sumę.

Gdy oglądasz kabaret w telewizji, oznacza to, iż na jawie Twoje życie jest nudne i mało w nim rozrywek, co bardzo Ci doskwiera, więc Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób znak, byś postarał się jakoś je urozmaicić.

Jeśli we śnie znajdujesz się wśród publiczności kabaretu, jest to znak, iż w realnym życiu zajmujesz się głownie wypełnianiem obowiązków i niewiele jest w nim miejsca na rozrywki oraz relaks. Musisz to koniecznie zmienić, bo w ten sposób marnujesz życie.

Wymyślanie programu kabaretu to znak, iż jesteś osobą bardzo kreatywną i stale wymyślasz jakieś pomysły, gorzej jednak z ich realizacją i powinieneś częściej odważać się wcielać swoje plany w życie.

Oglądanie ciekawego kabaretu oznacza, że wkrótce w Twoim życiu pojawi się nowa pasja, która całkowicie Cię pochłonie, przynajmniej na jakiś czas.

Oglądanie nudnego kabaretu oznacza, iż nie podoba Ci się Twoje obecne życie i sytuacja w Twoim otoczeniu, gdyż wszystko to Cię nudzi i potrzebujesz jakiegoś urozmaicenia oraz nieco spontaniczności.

Jeśli śni Ci się, że przygotowujesz się do występu w kabarecie, jest to znak, iż wkrótce w Twoim życiu zajdą spore zmiany, wobec których będziesz musiał zachować spory dystans, co może jednak nie być dla Ciebie łatwe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kabaret w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.