I

Sennik Igła

Znaczenie snu igła

Znaczenie snu igła

Jeśli śni Ci się, że widzisz igłę, jest to znak, iż na jawie ktoś wykaże w stosunku do Ciebie jawną wrogość lub też zacznie Cię jakiś sposób gnębić i prześladować, a Tobie trudno będzie się przed tym ustrzec.

Jeśli we śnie otrzymujesz igłę, może to dla Ciebie zapowiadać rozstanie z kimś, kogo darzysz przyjaźnią.

Gdy we śnie pracujesz za pomocą igły, oznacza to, iż z powodu jakiegoś swego postępku wiele osób zacznie Cię traktować wrogo i będziesz musiał na nie bardzo uważać.

Ukłucie się igłą to zwiastun straty przyjaciela.

Złamana igła w Twoim śnie zapowiada, iż czekają Cię bardzo ciężkie czasy, podczas których doznasz zarówno niedostatku, jak i wielkiej samotności.

Jeśli śnisz, że nawlekasz igłę, jest to znak, iż prowadzisz bardzo stresujący tryb życia i nie masz czasu na odpoczynek, ale Twój organizm coraz mocniej się tego domaga.

Szycie igłą to znak, iż na jawie starasz się bardzo uratować i naprawić coś, co możesz stracić.

Jeśli we śnie gubisz igłę, jest to ostrzeżenie dotyczące niebezpieczeństwa, jakie może zagrażać Twojemu domowi, ale możesz się go ustrzec jeśli zachowasz wzmożoną ostrożność.

Szukanie igły to sygnał, iż przejmujesz się czymś zupełnie niepotrzebnie i możesz przestać o tym myśleć.

Znalezienie igły oznacza, iż na jawie masz przy sobie wiernego towarzysza, zaś jeśli na razie nikogo takiego obok Ciebie nie ma, to na pewno wkrótce się pojawi.

Gdy śnisz o igle kaktusa lub jeża, jest to znak, iż uciekasz od swoich problemów, odcinając się od nich i udając przed samym sobą, że o nich nie myślisz, jednak nie sprawia to bynajmniej, że znikają, dlatego powinieneś nauczyć się stawiać im czoła.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Igła w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.