G

Sennik GraZnaczenie snu gra

Znaczenie snu gra

Gra w piłkę oznacza, że w najbliższym czasie spotka Cię wielkie uznanie ze strony Twego otoczenia bądź konkretnych osób, co będzie dla Ciebie bardzo miłym doświadczeniem. Może to także zapowiadać, iż wkrótce odbędziesz jakąś podróż lub nawet większą ich ilość.

Gra w kości i na loterii zapowiada, iż możesz dostać się w nieodpowiednie dla siebie towarzystwo lub zaufać komuś, kto będzie w stosunku do Ciebie fałszywy.

Gra hazardowa to ostrzeżenie przed jakimś niebezpieczeństwem, które sam możesz ściągnąć na swoją głowę.

Gra w szachy i warcaby oznacza, iż na jawie zmagasz się z wieloma problemami i trudno jest Ci się z tym wszystkim uporać.

Gra w teatrze to sygnał, iż wkrótce na Twej drodze pojawią się nieprzewidziane trudności, przez co osiągniecie celu, na jakim Ci zależy, nieco odwlecze się w czasie, jednak nie martw się tym, bo i tak na pewno uda Ci się dotrzeć do wyznaczonego sobie punktu.

Gra w kręgle to znak, że niebawem czeka Cię jakieś miłe, radosne wydarzenie.

Jeśli śnisz, że widzisz brutalną grę, oznacza to, iż uda Ci się pokonać swych rywali w jakiejś dziedzinie, ale musisz wysilić całą swą siłę woli i ambicję, gdyż są to twardzi przeciwnicy, którzy na pewno nie ułatwią Ci zadania.

Gdy we śnie widzisz grę zespołową, jest to sygnał, iż doskonale współpracuje Ci się z ludźmi i idealnie nadajesz się do organizowania wspólnych zajęć.

Kiedy śni Ci się, że wygrywasz w jakiejś grze, jest to znak, iż na jawie czekają Cię jakieś niepowodzenia.

Gdy śnisz, że przegrywasz, oznacza to, iż uda Ci się odnieść jakiś sukces.

Gra w kometkę we śnie kobiety oznacza, iż będzie ona musiała spełnić jakieś niewdzięczne i nieprzyjemne dla niej zadanie, zaś we śnie mężczyzny jest to zwiastun kłótni, w jaką się zaangażuje, bez względu na to, czy będzie miał na to ochotę, czy nie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Gra w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.