Sennik Elastyczne rzeczy

Znaczenie snu elastyczne rzeczy

Znaczenie snu elastyczne rzeczy

Jeśli we śnie widzisz jakieś elastyczne przedmioty i symbolowi temu nie towarzyszą żadne dodatkowe szczegóły, jest to najprawdopodobniej znak, iż jesteś człowiekiem gotowym do wszelkich zmian  i jesteś w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji oraz zaakceptować nawet najtrudniejsze warunki.

Jeżeli śnisz o mocnym rozciąganiu elastycznej rzeczy, jest to sygnał, iż żyjesz w ogromnym napięciu i odbija się to negatywnie na Twoim samopoczuciu.

Rozerwanie przedmiotu oznacza zaś, że Twoje napięcie nerwowe sięga już granic i koniecznie musisz coś z tym zrobić, bo może Cię spotkać załamanie nerwowe.

Podobne sny

  • RobactwoRobactwo Ogólnie symbol ten zwiastuje dla Ciebie szczęście i powodzenie w sferze finansowej. Tępienie robactwa to sygnał od Twojej podświadomości, byś był bardziej pracowity.
  • TarczaTarcza Kiedy we śnie widzisz tarczę, wieszczy to dla Ciebie wielkie szczęście. Gdy śni Ci się, że widzisz ozdobną tarczę, oznacza to, że na jawie znajdujesz się w wielkiej formie i możesz […]
  • OdpustOdpust Kiedy śni Ci się, że bierzesz udział w odpuście, jest to znak, że niebawem nadejdą dla Ciebie dobre dni, podczas których zaznasz wiele radości.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top