Sennik Ekshumacja

Znaczenie snu ekshumacja

Znaczenie snu ekshumacja

Jeśli śnisz, że ktoś dokonuje Twojej ekshumacji, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że są w Twoim najbliższym otoczeniu osoby, których najprawdopodobniej nie podejrzewasz o żadne złe względem Ciebie intencje i nie zdajesz sobie sprawy z tego, iż knują one i spiskują za Twoimi plecami, by Ci w jakiś sposób zaszkodzić.

Gdy śni Ci się, że dokonujesz ekshumacji, oznaczać to może, że Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób do zrozumienia, że niepotrzebnie stale wracasz do przeszłości. Powinieneś uporać się ze wspomnieniami i zacząć żyć teraźniejszością oraz optymistycznie spoglądać w przyszłość.

Podobne sny

  • FarbowaćFarbować Kiedy śnisz o farbowaniu odzieży, jest to zapowiedź szczęśliwego, w pełni udanego małżeństwa, zaś jeśli z jakichś powodów nie możesz tej przepowiedni odnieść do siebie, […]
  • BarometrBarometr Jeśli w Twoim śnie pojawia się ten motyw, może to oznaczać, że na jawie jesteś mocno spięty z powodu jakiegoś problemu i może niekoniecznie sobie to uświadamiasz. Niewykluczone, że […]
  • ZakwaterowanieZakwaterowanie Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem nawiążesz znajomości z osobami, które będą wobec Ciebie fałszywe.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top