C

Sennik Cesarz

Znaczenie snu cesarz

Znaczenie snu cesarz

Kiedy we śnie widzisz cesarza, jest to dla Ciebie jak najbardziej pomyślny znak, bowiem zapowiada szczęśliwą passę w Twoim życiu. Podczas niej nie tylko będzie Ci się powodzić w życiu osobistym, ale także we wszystkich innych dziedzinach i prawdopodobnie uda Ci się znacząco podnieść swój status społeczny, choć nie wiadomo dokładnie, w jakich okolicznościach może to nastąpić.

Kiedy we śnie rozmawiasz z cesarzem, oznacza to, że z jakiegoś powodu uda Ci się zaskarbić sobie wielki szacunek otoczenia, w jakim się obracasz.

Jeśli śnisz, że jesteś cesarzem, jest to sygnał, iż na jawie masz tendencję do żywienia złudnej nadziei i powinieneś nie nastawiać się zbyt mocno na dobre rzeczy, ponieważ gdy się nie wydarzą, będziesz bardzo boleśnie rozczarowany.

Jeżeli zaś we śnie jesteś członkiem dworu cesarza, jest to zapowiedź, iż w przyszłości będziesz cieszył się poparciem jakiejś ważnej osoby, znajdującej się znacznie wyżej od Ciebie w hierarchii społecznej. Prawdopodobnie uda Ci się dzięki temu odnieść znaczący sukces w jakiejś dziedzinie i być może pociągnie to za sobą korzyści finansowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Cesarz w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.