A

Sennik Akcje

Znaczenie snu akcje

Znaczenie snu akcje

Jest to raczej jednoznaczny symbol, nierozerwalnie wiążący się z sytuacją zawodową i finansową osoby śniącej.

Jeśli we śnie kupujesz, posiadasz albo tylko ujrzałeś akcje, wróży Ci to przejściowe kłopoty w sferze zawodowej, co jednak przełoży się na raczej znaczne straty finansowe. Czasami jednak, w wyjątkowych przypadkach, mogą nie minąć tak szybko, a nawet zaważyć na całej Twojej przyszłości, zatem kiedy już Ci się przytrafią, postaraj się jak najprędzej z nimi uporać.

Jeśli sprzedajesz akcje, ma to znaczenie odwrotne – Twoja sytuacja ekonomiczna mocno poprawi się i nastąpi to w niedługim czasie. Może to też oznaczać, że już niebawem poznasz interesujące osoby, które pomogą Ci w interesach. Jeśli liczysz akcje, a na jawie masz jakieś problemy finansowe, jest to na pewno dobra wróżba, oznaczająca polepszenie się Twojej sytuacji.

Jeśli zaś na jawie nie masz z tym żadnego problemu, nie jest to dla Ciebie najlepszy znak, gdyż może to być zapowiedź nadchodzących problemów i strat. Kiedy widzisz palące się akcje i ulatujący znad nich ciemny dym, czekają Cię poważne straty materialne, kiedy zaś jesteś w stanie dojrzeć tylko płomienie, oznacza to sukces. Jeżeli we śnie jesteś akcjonariuszem, czeka Cię jakieś miłe towarzystwo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Akcje w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.