Wąż

Znaczenie snu wąż

Znaczenie snu wąż

Jeśli śnisz, że widzisz węża, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś miał się na baczności przed podstępnymi i złośliwymi kobietami ze swego otoczenia.

Atakujący wąż pojawiający się w Twoim śnie to znak, że zbyt szybko obdarzyłeś nowopoznane osoby przyjaźnią, tym bardziej, że one wcale na to nie zasługują.

Ukąszenie węża to znak, że niebawem będziesz miał kłopoty z powodu przebiegłości jakiejś kobiety.

Wijący się wąż to sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie ulegał pokusom, bo na pewno nie skończy się to dla Ciebie dobrze.

Gdy słyszysz syk węża, oznacza to, że na jawie musisz zachować wzmożoną ostrożność, gdyż zagraża Ci jakieś niebezpieczeństwo.

Kiedy śni Ci się, że boisz się węża, oznacza to, że obawiasz się emocji, które do tej pory tłumiłeś w swoim wnętrzu, bo sam nie wiesz, do czego jesteś zdolny i co jeszcze skrywa Twoja bogata osobowość.

Jeżeli we śnie nadepnąłeś na węża, zapowiada to, że jakieś Twoje działania przyniosą Ci skutek dokładnie odwrotny do zamierzonego.

Kiedy śnisz, że chodzisz po wężach, jest to znak, że człowiek, którego darzysz wielkim zaufaniem, będzie próbował uwieść osobę, którą kochasz.

Wąż zrzucający skórę to sygnał od Twej podświadomości, byś wreszcie dokonał ostatecznego rozrachunku ze swą przeszłością.

Jeśli śni Ci się, że złapałeś węża, jest to znak, byś nie oddawał się rozrywkom, które są naganne z punktu widzenia moralności.

Zabicie węża wieszczy dla Ciebie powodzenie w sferze uczuciowej i życiu zawodowym.

Wąż z wieloma głowami pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że doświadczysz przykrości z powodu własnej lekkomyślności.

Podobne sny

  • WodaWoda Czysta woda pojawiająca się w Twoim śnie to znak, że na jawie udało Ci się osiągnąć stan psychicznej równowagi lub też zwiastuje to dla Ciebie sukcesy i szczęście, także w sferze […]
  • WółWół Symbol ten może oznaczać, że na jawie masz w sobie wiele siły lub sygnalizować, że masz problemy z potencją. Wół znajdujący się na łące pojawiający się w Twoim śnie zwiastuje dla […]
  • WeseleWesele Symbol ten może sygnalizować, że na jawie masz jakieś kompleksy związane z Twym życiem seksualnym, choć możesz nawet nie mieć ich świadomości. Jeśli we śnie widzisz wesele, jest to […]
  • WłochyWłochy Kiedy śnisz, że wyjechałeś do Włoch, jest to znak, że na jawie jesteś znużony monotonią miejsca, w którym żyjesz. Jeśli śni Ci się, że mówisz po włosku, oznacza to, że intensywnie […]
  • WalkaWalka Symbol ten to sygnał od Twej podświadomości, że nie bronisz się przed swymi wrogami z całą mocą, na jaką Cię stać. Jeśli we śnie widzisz lub przeżyłeś walkę, jest to znak, że […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top