Sennik Szczur

Znaczenie snu szczur

Znaczenie snu szczur

Ogólnie może to być dla Ciebie sygnał od Twej podświadomości, że na jawie masz obok siebie fałszywego przyjaciela.

Kiedy we śnie widzisz biegającego szczura, jest to znak, że na jawie ktoś darzy Cię pełnym pasji uczuciem.

Jeśli boisz się szczura, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś nie starał się stanąć twarzą w twarz z tym, czego obawiasz się na jawie, bo to ryzyko może Ci się nie opłacić.

Jeżeli zostałeś ugryziony przez szczura, zapowiada to, że ktoś rzuci na Ciebie fałszywe oskarżenie, któremu wiele osób da wiarę.

Kiedy we śnie złapałeś i zabiłeś szczura, wieszczy to dla Ciebie nieporozumienia w związku albo inne problemy w sferze uczuciowej.

Gdy widzisz złapanego szczura, jest to sygnał, że Twój przyjaciel nie jest w stosunku do Ciebie lojalny.

Martwy szczur pojawiający się w Twoim śnie to sygnał od Twej podświadomości, byś nie zgadzał się na robienie pod przymusem rzeczy, które są niezgodne z Twoimi zasadami.

Szczurołap sygnalizuje, że masz obok siebie wiernego przyjaciela, na którego możesz liczyć w każdej sytuacji.

Szczur pojawiający się we śnie starszych osób wróży problemy i nieporozumienia w otoczeniu.

Podobne sny

  • TalerzTalerz Kiedy we śnie widzisz talerz, zapowiada to, że niebawem będziesz miał okazję wziąć udział w jakiejś uroczystości. Gdy kupujesz talerz, zwiastuje to dla Ciebie wizytę kogoś, kogo […]
  • Postawa ciałaPostawa ciała Prawidłowa postawa ciała to dla Ciebie dobry znak, zapowiadający dla Ciebie powodzenie – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie. Nieprawidłowa postawa sygnalizuje, że w […]
  • WarowniaWarownia Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że w najbliższym czasie będziesz odczuwał wielką złość i poniesiesz poważne straty.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top