Sennik Pająk

Znaczenie snu pająk

Znaczenie snu pająk

Ogólnie symbol ten pojawiając się w Twoim śnie może oznaczać, że na jawie masz jakieś niezaspokojone potrzeby, nie tylko seksualne, z którymi nie możesz sobie poradzić. Może to też oznaczać, że w rzeczywistym życiu odczuwasz jakieś obawy albo masz poczucie winy z jakiegoś powodu. Może to także być ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości, że ktoś chce wpędzić Cię w kłopoty, wplątując Cię w stworzoną przez siebie intrygę. I wreszcie, może to być ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś zachował ostrożność w kontaktach z innymi osobami, zwłaszcza płci żeńskiej, gdyż w tej materii może Ci grozić jakieś niebezpieczeństwo.

Gdy śnisz, że zabiłeś pająka, jest to znak, że sytuacja między Tobą a Twą drugą połówką od dawna jest napięta i tylko kwestią czasu jest, kiedy wybuchnie między wami wielka kłótnia.

Jeśli we śnie zostałeś ugryziony przez pająka, oznacza to, że niebawem ktoś okaże się wobec Ciebie niewierny bądź zostaniesz oszukany na gruncie zawodowym i poniesiesz z tego powodu spore straty.

Kiedy śnisz, że widzisz wokół siebie wiele pająków, oznacza to, że stoi przed Tobą szansa zdobycia prawdziwego bogactwa, a także wszystko wskazuje na to, że uda Ci się wybić na silną pozycję w swym otoczeniu i będziesz ciszył się powszechną sympatią oraz poważaniem.

Gdy we śnie widzisz ogromnego pająka, który znajduje się naprzeciwko Ciebie, jest to znak, że jeśli uda Ci się poprawnie dobrać sobie współpracowników, osiągniesz wespół z nimi wielki sukces, nie tylko finansowy.

Jeśli widzisz atakującego Cię pająka, zapowiada to, że zostaniesz doszczętnie zniszczony pod względem materialnym przez swych wrogów.

Kiedy śni Ci się, że boisz się pająka, oznacza to, że na jawie jesteś bardzo nieufny wobec innych i trudno jest Ci zawierzyć nawet tym, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej, co nie jest dla Ciebie dobre.

Jeżeli uciekasz przed dużym pająkiem, jest to znak, że z błahego powodu stracisz cały swój majątek.

Kiedy kobiecie śni się, że chodzą wokół niej pająki, jest to znak, że jej ogólna sytuacja życiowa wkrótce znacznie się poprawi i zdobędzie nowych, dobrych przyjaciół.

Podobne sny

 • Rózga Rózga Symbol ten zapowiada, że będziesz miał do wykonania jakieś trudne zadanie, które stanie się dla Ciebie źródłem nieprzyjemności lub nawet przykrości. Jeśli we śnie widzisz rózgę, […]
 • KometaKometa Symbol ten może stanowić dla Ciebie przestrogę przed tym, byś nie angażował się w jakieś nieporozumienie, gdyż może się to dla Ciebie źle skończyć. Gdy we śnie przeczytałeś w […]
 • OdmłodniećOdmłodnieć Jeżeli we śnie widzisz osobę, która odmłodniała, jest to zapowiedź czekającego Cię już niebawem wielkiego szczęścia. Gdy śnisz, że odmłodniałeś, zapowiada to dla Ciebie kłopoty ze […]

3 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. Maci napisał(a):

  Stałem w kuchni i z framugi najpierw pojawił sie jeden pająk w kolorze złotawym jasno brązowym był duży i tak jak by patrzył w moja stronę czułem to i zaraz za nim kilka kolejnych i zaczęły sie opuszczać w dół na swoich nitkach. Potem spojrzałem w dół i na podłodze w moim kierunku szło wiele dużych pająków wielkich , z długimi nogami były dookoła mnie . Kilka z nich ktore szły w moja stronę na przeciwko, schylilem sie i dłońmi kilka z nich zebrałem szybkim ruchem z podłogi więżąc je w dłoniach nie pozwalając sie wydostać czułem jak próbując wyjsc miedzy palcami ale zaden mnie nie ugryzł ,w salonie było otwarte okno i wyrzuciłem je na zewnątrz . kilka z nich pozniej zabiłem garkiem i naczyniem żaroodpornym było słuchać jak je rozgniatam . Co to moze oznaczać – prosze o pomoc

 2. Ina napisał(a):

  Zastanawiam sie czy moje sny mają z jakąs formą magii wspólnego, ( klątwa, spętanie, ubezwlasnowilnienie itp) u mnie jest tak że nie widze pająka ktory gdzies tam sobie biega. Tylko że ktoś rzuca pająkiem we mnie! I to sa osoby z rodziny mojego byłego męża. Ostatnio stał maz koło mnie w kuchni i kazał mi zajrzyc pod kuchenkę .. Gdy sie schyliłam na klęczących kolanach i tam zajrzałam Widzialam ciemność. Ujrzałam tylko z daleka reke no i z całą siłą ta ręka rzuciła we mnie pająkiem! Z lękiem obudzilam sie. Sny mam po rozstaniu z mężem, a jego matka i jego rodzinka nie są mi życzliwi. Czy ma ktoś odp?? Bo w necie nie moge znaleść takiej interpretacji.

 3. KAnkA napisał(a):

  Witam
  Jest dużo interpretacji snów o pająkach. Uciekałam korytarzem w domu przed pająkami. Były dwa duże, czarne . Nie mogły mnie dogonić, a mimo wszystko uciekałam bo czuwałam strach. W pewnym momencie pojawił się mój pies (owczarek niemiecki). Chwycił jednego w zęby i zostały z niego tylko odnóża (resztę zjadł). Poczułam wewnętrzny spokój. Czy oznacza to, że stracę swój majątek? Jaki majątek? 🙂

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top