Mężczyzna

Znaczenie snu mężczyzna

Znaczenie snu mężczyzna

Młody mężczyzna pojawiający się w Twoim śnie może sygnalizować, iż na jawie masz w sobie wiele aktywności i żądzy działania, które praktycznie nigdy się nie wyczerpują lub też czujesz do kogoś tak wielki pociąg seksualny, że trudno jest Ci nad nim zapanować.

Jeśli we śnie widzisz młodego mężczyznę albo w jakiś sposób masz z nim do czynienia, oznacza to, że wkrótce w Twym realnym życiu z jakiegoś powodu zagości spory niepokój.

Gdy widzisz albo masz do czynienia ze starszym mężczyzną, zapowiada to, że wkrótce otrzymasz od kogoś dobrą, wartą zastosowania radę w jakiejś sprawie.

Gruby mężczyzna to znak, że na jawie kocha Cię bądź wkrótce obdarzy uczuciem ktoś, kto będzie starał się dać Ci szczęście na wszelkie możliwe sposoby i będzie w lot odgadywał każde Twoje życzenie.

Brzydki mężczyzna to sygnał, że na jawie Twoja egzystencja wygląda zupełnie inaczej niż w Twych wcześniejszych marzeniach i założeniach.

Przystojny mężczyzna to zwiastun dostatku, którym będziesz cieszyć się w przyszłości oraz radości, która Cię czeka.

Wysoki mężczyzna to ostrzeżenie od Twej podświadomości, byś na jawie nie pozwalał sobie na agresywne zachowanie bądź też nie kierował się tylko rozumem, gdyż nie we wszystkich sprawach to właśnie on jest najlepszym doradcą.

Niski mężczyzna może sygnalizować, że masz niskie poczucie własnej wartości i najprawdopodobniej dotyczy to Twojego życia seksualnego i tego, jak w nim wypadasz.

Gdy śni Ci się, że oświadcza Ci się stary mężczyzna, zwiastuje to dla Ciebie szczęśliwą miłość.

Jeśli we śnie kochasz się z mężczyzną, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie musisz nauczyć się walczyć o to, na czym Ci zależy, bo bez tego na pewno nigdy nie poczujesz się spełniony.

Gdy śnisz, że znajdujesz się wśród wielu mężczyzn, jest to znak, byś nie skupiał się na swych słabościach i nie wmawiał sam sobie, że nie jesteś w stanie z czymś sobie poradzić, tylko niezwłocznie zabrał się do działania, a przekonasz się, jak wiele możesz dokonać.

Gdy kobiecie śni się, że całuje mężczyznę, oznacza to, że na jawie brakuje jej silnego, zdecydowanego mężczyzny, który byłby dla niej oparciem w każdej sytuacji i dawał jej poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy młoda kobieta śni, że spotyka mężczyznę, jest to znak, że na jawie będzie musiała jeszcze poczekać na mężczyznę swojego życia.

Gdy kobiecie śni się, że jest bita przez mężczyznę, oznacza to, że na jawie jest lub dopiero będzie ogromnie kochana przez swego partnera.

Podobne sny

 • MłodośćMłodość Ogólnie symbol ten może stanowić napomnienie od Twej podświadomości, byś zaczął przygotowywać się psychicznie na nadejście starości bądź przestał na siłę się odmładzać, gdyż możesz z […]
 • MalowanieMalowanie Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, że w rzeczywistym życiu bardzo starasz się coś poprawić bądź przynajmniej przed kimś ukryć to, co według Ciebie pozostawia […]
 • MieczMiecz Ogółem symbol ten może zwiastować dla Ciebie sławę i chwałę. Jeśli we śnie nosisz miecz, oznacza to, że wkrótce będziesz wykonywał jakąś pracę, która da Ci prestiż i społeczne […]
 • MyszMysz Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie Twój organizm jest wyczerpany, a Ty, zamiast dać mu się zregenerować, dodatkowo go obciążasz i jeśli tak dalej pójdzie, będziesz […]
 • MagnesMagnes Ogólnie symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, byś nie dał się komuś wciągnąć w jakieś nieuczciwe przedsięwzięcie, bo na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre, a nawet […]

3 snów z symbolem Mężczyzna

Trackback  •  Comments RSS

 1. list pisze:

  Śniło mi się ze we snie czytałam list od dawnego znajomego czytałam z wielka radością i ze łzami szczęścia co to oznacza pewnie zły znak proszę mi pomoc

 2. Paula pisze:

  Śniło mi się że kolega z pracy mojego ojca, wziął mnie za rękę i zaprowadził mnie do drugiego pokoju, posadził mnie na przeciwko faceta który mi się podoba ( ma ok 10-12 lat więcej niż ja i też pracuję w tej samej firmie co ojciec ) i kazał nam sobie wszystko wyjaśnić,… Film się urwał. Obudziłam się. 🙂
  Plis pomocy nie wiem jakie znaczenie ma ten sen.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top