Sennik Kolczyki

Znaczenie snu kolczyki

Znaczenie snu kolczyki

Jeśli we śnie widzisz kolczyki, jest to znak, iż niebawem nawiążesz nową znajomość z jakąś kobietą.

Jeśli śni Ci się, że otrzymałeś kolczyki w prezencie, jest to znak, iż niebawem będziesz cieszył się wielkim powodzeniem w towarzystwie.

Jeżeli widzisz kolczyki z nieszlachetnego metalu, jest to znak, iż na jawie masz nudną osobowość bądź wzorujesz się na otoczeniu, nie mając wyraźnego charakteru.

Złote kolczyki sygnalizują, iż jesteś bardzo szlachetnym człowiekiem o nieprzeciętnej osobowości.

Srebrne kolczyki to znak, iż na jawie cechujesz się wielką niestałością i masz zmienny charakter.

Jeśli we śnie zgubiłeś kolczyki, jest to znak, iż zakończysz w swoim życiu coś, co nie miało na Ciebie dobrego wpływu i zmiana ta będzie dla Ciebie bardzo pozytywna.

Znalezienie kolczyków zapowiada dla Ciebie jakieś zyski.

Zepsute kolczyki pojawiające się w Twoim śnie oznaczają, iż jesteś obiektem plotek w swoim otoczeniu.

Kupienie i noszenie kolczyków we śnie mężczyzny stanowi ostrzeżenie, by nie angażował się lekkomyślnie w jakąś przygodę miłosną, a we śnie kobiety ostrzega ją, by uważała, jak zachowuje się w towarzystwie, gdyż może popełnić jakąś gafę.

Podobne sny

  • GwizdGwizd Kiedy we śnie słyszysz gwizd, jest to zapowiedź spotkania z przyjacielem, jakie niebawem odbędziesz i będzie to dla Ciebie bardzo pozytywne wydarzenie. Przerażający gwizd stanowi […]
  • OdsetkiOdsetki Gdy śnisz, że liczysz odsetki, jest to znak, że wkrótce otrzymasz wynagrodzenie za coś w postaci pieniędzy. Otrzymanie odsetek to dla Ciebie ostrzeżenie, że niebawem będziesz musiał […]
  • WątróbkaWątróbka Gdy we śnie jesz wątróbkę, wieszczy to dla Ciebie dobre zdrowie. Kiedy przyrządzasz wątróbkę, zapowiada to, iż niebawem spotkasz się ze swymi krewnymi.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top