Sennik Dół

Znaczenie snu dół

Znaczenie snu dół

Kiedy śni Ci się, że patrzysz w dół albo do niego wchodzisz, oznacza to, że wkrótce w jakiejś sprawie podejmiesz złą decyzję i będzie to miało dla Ciebie negatywne skutki.

Gdy widzisz dół, jest to znak, że niebawem może Ci się przytrafić jaki wypadek, podczas którego nieco ucierpisz, ale nie powinny to być wielkie ani groźne obrażenia.

Jeśli śni Ci się, że siedzisz w dole, oznacza to, że na jawie odczuwasz wielkie przygnębienie i powinieneś postarać się, by poprawić swoje samopoczucie, bo może to mieć negatywne skutki dla Twojego stanu psychicznego.

Jeśli kopiesz dół, niedługo poniesiesz jakieś bliżej nieokreślone szkody i będzie to wyłącznie Twoja wina, jeśli zaś we śnie skaczesz przez dół, jest to zapowiedź osiągnięcia przez Ciebie upragnionego celu.

Gdy śni Ci się, że wpadasz do dołu, jest to niepomyślny znak, zapowiadający, że wkrótce na Twojej drodze pojawią się jakieś nieoczekiwane przeszkody i utrudnienia, które będziesz musiał pokonać, by osiągnąć swój cel i zdobyć szczęście.

Podobne sny

  • DzikośćDzikość Gdy śnisz, że biegasz jak szalony, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu stanie się coś bardzo negatywnego, co wywrze wielki wpływ na całą Twoja przyszłość, ale nie wiadomo […]
  • SzlachtaSzlachta Jeśli śni Ci się, że otrzymałeś tytuł szlachecki, zapowiada to, że niebawem doznasz jakiegoś rozczarowania. Gdy we śnie rozmawiasz ze szlachtą, jest to znak, że nie uda Ci się […]
  • RajRaj Gdy we śnie widzisz raj, jest to znak, że na jawie odczuwasz poczucie winy z jakiegoś powodu. Jeśli śnisz, że jesteś w raju, jest to sygnał, że masz obok siebie przyjaciela, na […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top