Sennik Dół

Znaczenie snu dół

Znaczenie snu dół

Kiedy śni Ci się, że patrzysz w dół albo do niego wchodzisz, oznacza to, że wkrótce w jakiejś sprawie podejmiesz złą decyzję i będzie to miało dla Ciebie negatywne skutki.

Gdy widzisz dół, jest to znak, że niebawem może Ci się przytrafić jaki wypadek, podczas którego nieco ucierpisz, ale nie powinny to być wielkie ani groźne obrażenia.

Jeśli śni Ci się, że siedzisz w dole, oznacza to, że na jawie odczuwasz wielkie przygnębienie i powinieneś postarać się, by poprawić swoje samopoczucie, bo może to mieć negatywne skutki dla Twojego stanu psychicznego.

Jeśli kopiesz dół, niedługo poniesiesz jakieś bliżej nieokreślone szkody i będzie to wyłącznie Twoja wina, jeśli zaś we śnie skaczesz przez dół, jest to zapowiedź osiągnięcia przez Ciebie upragnionego celu.

Gdy śni Ci się, że wpadasz do dołu, jest to niepomyślny znak, zapowiadający, że wkrótce na Twojej drodze pojawią się jakieś nieoczekiwane przeszkody i utrudnienia, które będziesz musiał pokonać, by osiągnąć swój cel i zdobyć szczęście.

Podobne sny

  • DoktorDoktor Kiedy symbol ten pojawia się w Twoim śnie w takim kontekście, że otrzymujesz albo posiadasz tytuł doktora, jest to znak, że na jawie cieszysz się wielkim uznanie swojego otoczenia i […]
  • KrucyfiksKrucyfiks Jeżeli śni Ci się, że widzisz krucyfiks, jest to znak, iż na jawie musisz mieć się na baczności, gdyż zagraża Ci jakieś bliżej nieokreślone niebezpieczeństwo. Całowanie krucyfiksu […]
  • Bruderszaft Bruderszaft Jeśli śni Ci się ten symbol, może to oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, marzysz o posiadaniu wiernego przyjaciela, który byłby przy Tobie na dobre i na złe i w każdej […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top