Sennik Całowanie

Znaczenie snu całowanie

Znaczenie snu całowanie

Jeśli śni Ci się, że jesteś całowany przez kogoś, kogo nie znasz, oznacza to, że nie powinieneś marnować swojego czasu na nieprzystojne zabawy i nieprzyzwoite zachowania i podświadomie doskonale o tym wiesz i wstydzisz się swoich złych skłonności.

Jeśli całuje Cię ktoś, kogo znasz, oznacza to, że otaczają Cię osoby, które nie są wobec Ciebie do końca uczciwe albo też chcą Ci w jaki sposób zaszkodzić i dlatego powinieneś bacznie uważać, by nie wpaść w zastawioną przez nich pułapkę.

Jeżeli całuje Cię Twoja matka, wróży to dla Ciebie ogólnie pojętą pomyślność, więc zapowiedź tę możesz odnieść do wszystkich dziedzin swojego życia.

Kiedy we śnie całujesz swego brata, zapowiada to jakąś zdradę w Twoim otoczeniu, ale nie musi ona bezpośrednio Cię dotyczyć.

Całowanie dziecka zwiastuje jakieś radosne wydarzenia, które niebawem staną się Twoim udziałem, zaś całowanie rodziców zapowiada wielki sukces na gruncie zawodowym, za którym pójdzie podniesienie się Twojej stopy życiowej.

Jeśli śnisz o całowaniu twarzy, zapowiada to spełnienie się Twoich najważniejszych planów i zamierzeń.

Całowanie w policzek oznacza, że jest obok Ciebie jakaś znana Ci osoba, który skrycie żywi do Ciebie uczucie i ma nadzieję, że kiedyś je odwzajemnisz.

Całowanie w rękę jest sygnałem, że na jawie żywisz względem jakiejś osoby wielki szacunek, zaś jeśli śnisz, że całujesz komuś stopy, jest to odzwierciedlenie Twojej wielkiej wierności.

Całowanie w szyję jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że powinieneś bardziej nad sobą panować w obecności osób płci przeciwnej.

Kiedy śnisz, że ktoś Ciebie całuje w rękę, oznacza to, że cieszysz się wielkim szacunkiem w swoim otoczeniu.

Namiętny, pełen pasji pocałunek odzwierciedla Twoje żywione na jawie, niezaspokojone pragnienia i potrzeby, zaś pocałunek wroga oznacza, że spór, który toczysz z kimś od dłuższego czasu, niebawem wkroczy w nową fazę.

Podobne sny

 • ZastrzykZastrzyk Jeżeli we śnie widzisz zastrzyk, zwiastuje to dla Ciebie jakąś nieprzyjemną niespodziankę. Gdy śnisz, że robisz komuś zastrzyk, zapowiada to, że spotkasz się ze złą reakcją na […]
 • SzamboSzambo Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem doznasz szczęścia.
 • Wehikuł czasuWehikuł czasu Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że na jawie pragniesz cofnąć czas, by zmienić bieg wydarzeń i wymazać coś, co do tej pory nie daje Ci spokoju.

12 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

 1. bell napisał(a):

  Ostatniej nocy snilo mi sie ze jezdzilam z przyjacielem na guadzie pozniej on zatrzymal sie na przystanku mocno mnie przytulil i zaczal calowac.Co to oznacza ? On ma dziewczyne ,ale bardzo mi sie podoba

  • Sennik napisał(a):

   To znaczy, ze marzysz aby byc z nim, a Twoje pragnienie jest zaspokajane we snie, skoro nie mozesz go miec na jawie (tego faceta).

 2. Aimili napisał(a):

  dzis snilo mi sie ze siedze z moim najlepszym przyjacielem na lawce w parku ktory na jawie tez nim jest no i tam cos ze sobą rozmawiamy w pewnym momencie on obejmuje mnie ramieniem przyciąga do siebie i całuje w czo no. niewiem dlaczego ale byl bez koszulki. ten sen mnie bardzo zadziwił bo mamy dopiero 12 prawie 13 lat nie calujemy sie nigdy nawet policzek czy czolo a przytulamy sie tylko na pozegnanie. ma dziewczyne ale chce z nia zerwac co to oznacza ?

 3. Ehh napisał(a):

  Śniło mi się, że mój kolega, z którym nie utrzymuje jakiś lepszych relacji, zdjął mnie z murka, nosił mnie po całym placu, a potem całował mnie po szyi tak, że to łaskotało. Co to oznacza? Ja mam 16 on 17 lat.

 4. yyyyy napisał(a):

  Śniło mi się, że całowałam z językiem przyjaciółkę, która mi się w rzeczywistości bardzo podoba (jestem lesbijką) i to w domu moich dziadków, który dostałam i mieszkałam w nim z nią i paroma przyjaciółmi. Pamiętam, że strasznie mi się podobało ale nic więcej. Co to oznacza?

 5. Ewa Żak napisał(a):

  miałam sen …dziecko mnie całowało mocno w usta co to oznacza.

 6. @ napisał(a):

  Mój sen to : całowanie się z dziewczyną która niedawno poznałam ( i to przez przypadek ) . Widziałam się z nią 2 razy . Ogólnie to jestem bi . Ta dziewczyna mi się nie podoba . Wczoraj mówiła ze jakas laska ostatnio na imprezie do niej podbijala , ale że ona ( czyli ta co mi sie snila ) nie jest less Ani bi .

 7. Gerard napisał(a):

  Ostatnio śniła mi się koleżanka. Byłem w kościele potem ona przyszła i zaczela mnie całować,a potem ja ją. Co to może znaczyć

 8. WERA napisał(a):

  Snilo mi sie ze calowalam sie z chopakiem ktory mi sie podoba ale on tak w realu nieodwzajemnia moich uczuc. W snie on odwzalemnil pocalunek i mnie przytulal.
  Co to moze znaczyc??

 9. Iza napisał(a):

  Śniło mi się że calowalam się z przyjacielem i nie wiem co to może oznaczać.

 10. Cheerios napisał(a):

  Ostatnio śniło mi się że weszłam do pokoju w którym był mój kolega z klasy (którego raz przytuliłam i tyle) i zaczęliśmy tańczyć wolnego i pod koniec piosenki się pocałowaliśmy jak byśmy byli w związku co to może znaczyć ?

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top