Sennik Ząb

Znaczenie snu ząb

Znaczenie snu ząb

Symbol ten może oznaczać, że na jawie masz niezaspokojone potrzeby seksualne.

Jeśli śnisz, że widzisz u kogoś piękne zęby, zwiastuje to dla Ciebie nawiązanie znajomości z osobami zamożnymi i możnymi.

Gdy śni Ci się, że masz piękne zęby, zwiastuje to dla Ciebie dużo pomyślności, jakiej możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości.

Jeśli we śnie myjesz zęby, oznacza to, że na jawie jesteś bardzo przywiązany do zasad, przez co znikasz w tłumie i uchodzisz za nudnego człowieka.

Gdy śni Ci się, że masz czyste zęby, zwiastuje to dla Ciebie szczęście w małżeństwie.

Kiedy we śnie widzisz u kogoś zepsute albo chwiejące się zęby, jest to znak, że niebawem nawiążesz niekorzystną dla siebie znajomość.

Jeśli masz brudne zęby, zwiastuje to gorszą passę, która niebawem zacznie się w Twoim życiu.

Jeśli masz zepsute albo chwiejące się zęby, wieszczy to dla Ciebie straty materialne.

Kiedy śni Ci się, że masz wybite zęby, jest to znak, że w Twojej rodzinie niebawem wydarzy się jakaś tragedia.

Wypadające zęby pojawiające się w Twoim śnie to zwiastun czyjejś bądź Twojej choroby albo wypadku.

Jeśli dajesz sobie usunąć ząb, zapowiada to, że ktoś wplącze Cię w swoje problemy.

Kiedy śnisz, że sam wyrwałeś sobie ząb, jest to znak, że nie sprawdzą się jakieś Twoje przewidywania.

Ułamany ząb wieszczy dla Ciebie kłopoty zdrowotne.

Jeśli śni Ci się, że wyrwałeś komuś ząb, oznacza to, że będziesz czerpał korzyści z czyjegoś nieszczęścia bądź kłopotów innych ludzi.

Kiedy masz plombowany ząb, zwiastuje to dla Ciebie poważne kłopoty finansowe.

Gdy we śnie widzisz u kogoś sztuczne zęby, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś zachował szczególną ostrożność, bo ktoś będzie próbował Cię oszukać.

Jeśli śnisz, że masz sztuczne zęby, zapowiada to dla Ciebie osiągnięcie korzyści, które będą tylko pozorne.

Złoty ząb pojawiający się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie dostatek.

Gdy we śnie widzisz dentystę przy pracy, zapowiada to, że przyjaciel udzieli Ci pomocy w trudnej sytuacji, w jakiej niebawem się znajdziesz lub już się znajdujesz.

Jeśli śnisz, że czujesz ból zęba, jest to znak, że nieoczekiwanie będziesz musiał ponieść duży wydatek, który poważnie nadweręży Twój budżet.

Podobne sny

 • Sen o deszczuSen o deszczu Deszcz rzadko pojawia się w naszych snach jako wiodący symbol, znacznie częściej jest po prostu tłem dla rozgrywających się wydarzeń, ale nie oznacza to wcale, że mamy go bagatelizować, […]
 • WąsyWąsy Jeśli śni Ci się, że widzisz wąsy u mężczyzny, jest to znak, iż niebawem dowiesz się, że ktoś, kto cieszy się wielkim poważaniem, wcale na nie nie zasługuje. Kiedy śnisz, że masz […]
 • AuraAura Nie jest to dobry znak, bo podobnie jak niepokojącą ma wymowę w Twoim śnie, tak samo niepokojące i owiane tajemnicą w złym sensie tego słowa jest jest jego znaczenie. Może to […]

5 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

 1. Kazue pisze:

  Śniło mi się, że byłam na klatce schodowej. Szłam do domu, a kiedy znalazłam się pod drzwiami mieszkania zobaczyłam, że nie ma wycieraczki i ktoś rozlał coś ciemnego i lepkiego. Domyślałam się kto mógł to zrobić. Pojawiła się moja matka, zdenerwowana i przejęta brudem. Potem niechcący zauważyłam na ścianie obok drzwi czarną naklejkę z trupią czaszką. Oprócz tego ruszał mi się stały ząb. Jakimś sposobem znalazłam się w windzie ze starszym panem, jego żoną i dorosłą córką. Mówił o czymś co mnie zaciekawiło, więc spytałam „kiedy to było”, kobiety zareagowały źle „tylko nie to”-jęknęły obie, a starszy, siwy pan zaczął mi opowiadać. Potem jednak musiał wyjść z windy. Mówiłam, że nie szkodzi i opowie mi resztę innym razem. Wyszedł z windy smutny, a kobiety mierzyły mnie wrogim spojrzeniem. Potem kiedy chciałam opuścić budynek, na parterze pod windą wypadł mi ten ząb. Górny kieł. Przestraszyłam się faktu, że straciłam stały ząb.

  I obudzilam. Pierwsze co to poczułam ulgę, że mój ząb jest na swoim miejscu, a potem zastanawiałam się co to był za dziwny sen 🙂

 2. lusia pisze:

  snily mi sie zeby mojej mamy ktore byly zawiniete w chusteczke bacznie sie im przygladalam i pokoleji odkrywalam ze niektore byly pokruszone inne calkiem ladne o inne sztuczne.
  Nadmienie ze mama w zeczywistosci ma protezy, i jest chora na raka bierze chemie ale znosi ja dobrze nie poddaje sie.
  Sama nie wiem co ten bardzo krotki sen ma znaczyc.POMOCY

 3. Aga pisze:

  Sen w którym mój pies ma bardzo zepsute zęby i wypada mu szczęka

 4. Magda pisze:

  Miałam sen ze wyglupialam sie po prostu z kolego on uderzyl glowa o ziemie a ja po chwili ze nic ci sie nie stanie a potem patrze i mowie ej ale ja tez nie mam zeba wybiles mi itp ale nie bolalo mi nic tylko dolnej jedynki nie mialam , co to oznacza??

 5. Karol pisze:

  Bylem w pracy czulem ze boli mnie zab zaczolem nim ruszac az go sam wyrwalem i spojrzalem na niego byl zepsuty

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top