U

Sennik UlicaZnaczenie snu ulica

Znaczenie snu ulica

Symbol ten stanowi sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie pobłażał swym popędom seksualnym bez względu na to, jak trudno będzie Ci się pohamować, gdyż jeśli nie będziesz się szanował, szybko stracisz dobrą reputację w swym otoczeniu.

Jeśli we śnie widzisz ulicę lub spacerujesz po ruchliwej, wielkomiejskiej ulicy, jest to znak, że Twoje życie w najbliższym czasie czeka spore urozmaicenie.

Gdy przechodzisz przez ulicę, zwiastuje to dla Ciebie złą passę, podczas której nie powiedzie Ci się żadne przedsięwzięcie.

Mała, wąska i spokojna ulica pojawiająca się w Twoim śnie to znak, że będziesz obiektem plotek w swoim otoczeniu.

Szeroka ulica zapowiada znaczne poprawienie się Twojej sytuacji finansowej.

Kiedy śni Ci się, że samotnie wędrujesz po pustej ulicy albo zabłądziłeś na niej, zapowiada to, że niebawem nieoczekiwanie w Twym życiu wydarzy się coś niedobrego, przez co znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji i będziesz musiał poradzić w niej sobie sam.

Ulica pełna ludzi sygnalizuje, że na jawie brakuje Ci towarzystwa i czujesz się bardzo samotny.

Ślepa ulica oznacza, że w realnym życiu żywisz potrzeby seksualne, które są powodem Twoich wyrzutów sumienia.

Gdy śnisz, że skręciłeś z ulicy, jest to znak, że dotąd nie zwracałeś uwagi na swoje rzeczywiste potrzeby, ale teraz się to zmieni.

Jednokierunkowa ulica pojawiająca się w Twoim śnie sygnalizuje, że na jawie pragniesz zmienić swoje postępowanie w jakiejś kwestii, ale boisz się tego, co może Cię spotkać w konsekwencji.

Oświetlona ulica to znak, że nie będziesz miał żadnych długofalowych korzyści z przyjemnych zajęć, jakim się teraz oddajesz, więc okaże się niebawem, że tylko zmarnowałeś na nie swój cenny czas.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Ulica w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.