Sennik Sen o wilkuSen o wilku

Sen o wilku

Wilk to zdecydowanie jeden z popularniejszych symboli sennych, jakie pojawiają się w naszym śnie.

Zwierzę to raczej nie kojarzy nam się pozytywnie i dlatego może nam się wydawać, że również jako symbol senny ma negatywną wymowę, jednak wiele zależy od tego, w jakim kontekście wilk pojawia się w naszym śnie.

Interpretowanie snów o wilku

Wilk pojawiający się w naszym śnie może być symbolem jakichś zachłannych, wręcz żarłocznych sił, a także złych, diabelskich mocy, ale może mieć również pozytywny wydźwięk i wówczas symbolizować światło, odwagę i zwycięstwo.

Gdy w naszym śnie pojawia się wilk, może to oznaczać, że w naszym wnętrzu stale rozgrywa się konflikt między tym, jak chcemy postępować a jakimiś naszymi pragnieniami czy instynktami, które trudno jest nam pohamować. W innym kontekście może to być sygnał, iż na jawie żyjemy w ciągłym napięciu bądź zamieszaniu i konieczne jest uporanie się z tym i uporządkowanie naszego życia, gdyż bez tego nie zaznamy spokoju.

Jeśli śni nam się wilk mający jakieś ludzkie cechy, jest to sygnał, że na jawie jest w naszym życiu jakiś człowiek, który może nam oddać wielkie zasługi i znajomość z nim jest dla nas pożyteczna, powinniśmy więc bardzo starać się, by zachować z nim dobre stosunki. Jeśli zaś na razie nie ma nikogo takiego w naszym otoczeniu, to sen ten zapowiada, iż niebawem osoba taka pojawi się w naszym życiu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o wilku w senniku.