Sennik Sen o szpitaluSen o szpitalu

Sen o szpitalu

Szpital mało komu kojarzy się pozytywnie, a już na pewno nikt z nas nie chce w nim być w charakterze pacjenta, gdyż kojarzy nam się z bólem, rozłąką z rodziną i nieprzyjemnymi zabiegami. Również we śnie rzadko zdarza się, by pobyt w szpitalu sprawiał nam przyjemność, tym bardziej, że często nie wiemy, skąd się tam wzięliśmy, a nawet, co nam dolega, więc naszemu pobytowi towarzyszy nastrój niepewnego oczekiwania, obaw i strachu, że okaże się to coś poważnego.

Lepiej sprawa ma się, gdy śnimy, że jesteśmy w szpitalu w charakterze osoby odwiedzającej, jednak zwykle i takie sny nie należą do najprzyjemniejszych.

Interpretowanie snów o szpitalu

Szpital może pojawiać się w naszych snach w czasie, gdy na jawie w naszym życiu właśnie dzieje się coś niezwykle ważnego, przeżywamy jakieś przełomowe chwile lub też podświadomie czujemy, że niebawem stanie się to naszym udziałem. Może również, jako że jest to miejsce, w którym jesteśmy leczenie, zapowiadać dla nas odrodzenie i uleczenie duchowe bądź też sygnalizować, że właśnie takiej wewnętrznej przemiany potrzebujemy i domaga się jej od nas nasza podświadomość.

Kiedy szpital pojawia się w naszym śnie, może to też oznaczać, że na jawie cechujemy się doskonałym zdrowiem fizycznym i kompletnie nic nam nie dolega. Gdy zaś śni nam się, że pojawiamy się wewnątrz szpitala, może to zapowiadać, że niebawem my sami bądź ktoś z naszych bliskich zapadnie na jakąś chorobę.

I wreszcie, szpital we śnie może być wyrazem naszego wielkiego przemęczenia i sygnałem od naszej podświadomości, że musimy w końcu odpocząć, albo wyrazem naszego pragnienia, by ktoś się nami zaopiekował.

Natomiast kiedy śni nam się, że przebywamy w szpital cierpiąc na jakąś konkretną chorobę, może to być forma kary, jaką wymierza nam nasza podświadomość za jakieś naganne działanie, którego się dopuściliśmy.

Według wierzeń ludowych sen o szpitalu to niezawodny znak, iż osoba śniąca ma na swej głowie zdecydowanie za dużo obowiązków i sama nie jest w stanie się z nimi uporać, musi więc koniecznie poprosić kogoś, by ją odciążył.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o szpitalu w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.