Sennik Sen o szczurzeSen o szczurze

Sen o szczurze

Szczur na jawie nie kojarzy nam się zbyt dobrze, bo mimo iż wiemy, że są to stworzenia inteligentne, to kojarzą nam się z brudem, zarazkami, które rzekomo roznoszą, a także ze szkodami, jakie wyrządzają.

W kulturze azjatyckiej postrzegane są zupełnie inaczej i uważa się je za symbole szczęścia, głównie przez to, że są inteligentne i zaradne, zdolne przetrwać w ekstremalnych warunkach. A jak to jest z symboliką szczurów jako symboli sennych?

Interpretowanie snów o szczurze

Ogólnie uważa się, że szczury w snach są zdecydowanie złym omenem, zwiastującym chorobę, a także śmierć. Uznaje się je również za symbol wszelkiego zła i szatana, a także znak ostrzegawczy dotyczący czegoś złego, co dzieje się w naszym życiu.

Kiedy śni nam się, że szczury nas atakują, jest to znak, że na jawie boimy się bardzo czegoś lub kogoś, co może nam mocno zagrozić. Może to być zarówno nasz wróg, jak i ciężka choroba.

Interpretując sen, w którym pojawia się szczur, powinniśmy zwrócić uwagę na to, w jakichś okolicznościach pojawia się on w naszym śnie i jaka jest tego przyczyna. To z pewnością pomoże nam dowiedzieć się czegoś na temat ewentualnego zagrożenia, które może na nas czyhać w życiu realnym, dzięki czemu na pewno uda nam się go uniknąć, a przynajmniej w jakimś stopniu zminimalizować szkody, które może nam to wyrządzić.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o szczurze w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.