Sennik Sen o świniSen o świni

Sen o świni

Świnia, podobnie jak świńskie mięso pojawiające się na naszym talerzu, nie występuje w naszych snach bardzo często.

Jednak gdy już się pojawi, nie powinniśmy bagatelizować tego ważnego symbolu, gdyż jego wymowa może być bardzo istotna dla naszego życia.

Interpretowanie snów o świni

Świnię uważa się za symbol o negatywnej wymowie, nawiązujący do niechlujstwa, niepohamowanego łakomstwa i lenistwa. Zatem pojawiając się w naszym śnie, może oznaczać nasze wady lub też wady kogoś z naszego bliskiego otoczenia. Ponadto maciora to symbol zaborczej, nadopiekuńczej matki, zaś knur i dzik to symbole brutalnej męskiej seksualności, zatem we śnie kobiety knur może być symbolem jej ojca w ukrytych, freudowskich dążeniach do obcowania płciowego z własnym rodzicem.

Interpretując sen, w którym pojawiła się świnia, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakie emocje w nas wywołała, czy był to strach, czy pozytywne uczucia, czy też całkowitą obojętność. Ważna jest również ewentualna obecność w naszym śnie innych osób, która na pewno nie jest przypadkowa.

Według wierzeń ludowych świnia we śnie wieszczy kłopoty w sferze rodzinnej, ale też może oznaczać poprawienie się sytuacji zawodowej osoby śniącej, co jednak może nie trwać długo, bo ogólnie świnia jako symbol senny ma częściej negatywny niż pozytywny wydźwięk.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o świni w senniku.

1 sen

  1. martynka

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.