Sennik Sen o sercuSen o sercu

Sen o sercu

Serce to zdecydowanie uniwersalny znak miłości, przywiązania i oddania. Symbolizuje również nasze siły witalne, gdyż odpowiada za pompowanie krwi, dając nam życie, a także odwagę i waleczność.

W naszych snach niestety jednak zwykle pojawia się w niedobrym kontekście, w którym mamy z nim jakieś problemy, na przykład boli nas serce, kołacze nazbyt mocno czy też boimy się czegoś tak bardzo, iż mamy wrażenie, że serce zaraz wyskoczy nam z piersi.

Interpretowanie snów o sercu

Kiedy w naszym śnie pojawia się nasze własne serce, stanowi to obraz tego, jak na jawie wygląda nasze życie uczuciowe: podejście do związku, w jakim się znajdujemy czy ogólnie, nawiązanie do zawodu miłosnego, który niegdyś przeżyliśmy czy też planów na przyszłość, które wiążemy z ukochaną osobą. Gdy śni nam się, że mamy jakieś problemy z sercem, może to oznaczać, że na jawie wątpimy w naszą wierność zasadom, które deklarujemy, że wyznajemy.

Kiedy w naszym śnie pojawia się motyw operacji na otwartym sercu, jest to sygnał od naszej podświadomości, byśmy koniecznie dokonali jakiejś istotnej zmiany w naszym życiu emocjonalnym, bo obecna sytuacja w jakimś sensie nie jest dla nas dobra. Kiedy śni nam się zaś wyrywanie serca, oznacza to, że chcemy, by ktoś nam się poddał i był wobec nas całkowicie uległy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o sercu w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.