Sennik Sen o pszczoleSen o pszczole

Sen o pszczole

Pszczoła jest zdecydowanie uniwersalnym symbolem pracowitości i dobrej organizacji, czasem też kojarzona jest z czystością, a nawet nieskazitelnością. Ponadto jest całkowicie uzależniona od swej rodziny, gdyż sama nie ma szans przeżyć.

Po tym wszystkim łatwo można domyślić się, że pszczoła występująca jako symbol senny ma bogatą, ważną wymowę, którą koniecznie powinniśmy poznać jeśli przydarzy nam się sen, w którym pszczoła jest motywem wiodącym. Istotny jest również miód – dar, który daje nam pszczoła. Oczywiście nie zawsze pszczoły mogą pojawiać się w naszym śnie w pozytywnym kontekście, czasem możemy śnić na przykład, że atakuje nas rój pszczół. Możemy również śnić dziwaczne sny, w których sami jesteśmy pszczołą i musimy pracować wraz z innymi.

Interpretowanie snów o pszczole

Jeśli śni nam się pszczoła w pozytywnym kontekście, jest to dla nas zdecydowanie dobra wróżba, zapowiadająca dla nas pomyślność na najbliższą przyszłość.

Gdy śni nam się, że jesteśmy pszczołą, oznacza to, że na jawie rozważnie podchodzimy do wszelkich decyzji, które musimy podjąć i dobrze planujemy swoje kolejne posunięcie, dzięki czemu udaje nam się wiele skorzystać na podejmowanych przedsięwzięciach. Gdy we śnie widzimy rój pszczół, wieszczy nam to rychły sukces w sferze zawodowej, który najprawdopodobniej przełoży się na poprawienie się naszej sytuacji finansowej.

Jeżeli we śnie zostaliśmy ukąszeni przez pszczołę, jest to sygnał od naszej podświadomości, że na jawie znajduje się obok nas osoba, której zdecydowanie nie powinniśmy ufać, gdyż nie jest ona godna naszego zaufania. Martwa pszczoła w naszym śnie oznacza, że niebawem stracimy jakąś sumę pieniędzy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o pszczole w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.