Sennik Sen o portfeluSen o portfelu

Sen o portfelu

Portfel to zdecydowanie ważny przedmiot dla wielu z nas, bez którego praktycznie nie możemy się obejść i towarzyszy nam na co dzień.

Łatwo więc można zauważyć, że również w naszych snach portfel musi mieć ważną wymowę jako symbol, bez względu na to, w jakim pojawia się u nas kontekście.

Interpretowanie snów o portfelu

Pojawiający się w naszym śnie portfel może wskazywać na jakieś sekrety i tajemnice, które mają miejsce w naszym życiu, a także na nasze bądź czyjeś sprawy osobiste. Może na przykład oznaczać jakieś nasze sprawy czy sekrety, których nikomu nie chcemy powierzać, a nawet mamy nadzieję, że nigdy nie wyjdą one na światło dzienne, a przynajmniej wtedy, gdy my sobie tego nie życzymy.

Kiedy śni nam się, że zgubiliśmy portfel albo zauważyliśmy, że ktoś nam go ukradł, jest to znak, że na jawie zmagamy się z brakiem motywacji i chęci do działania, najprawdopodobniej na skutek problemów, które odbierają nam to wszystko i sprawiają, że nic nam się nie chce, tak samo jak złodziej odbiera nam rzecz, która jest dla nas cenna. Strata portfela może też sygnalizować, że nasze własne postępowanie doprowadza nas do niemocy i niemożności podjęcia jakichś działań, ogólnie lub w jakiejś konkretnej kwestii, lub też że to konkurencja, rywalizacja z kimś wyczerpuje nasze siły, a także odbiera nam nadzieję na przyszłość.

Jeśli śni nam się, że w jakiś sposób straciliśmy portfel, w którym mieliśmy ważne dokumenty, na przykład prawo jazdy czy inny dowód tożsamości, jest to znak, że mamy wątpliwości co do własnej wartości albo dzieje się w naszym życiu coś, na skutek czego nie jesteśmy do końca pewni własnej tożsamości. Może to również oznaczać, że właśnie w naszym życiu ma miejsce jakieś wielkie zamieszanie, które chwieje naszym porządkiem życiowym i sprawia, że sami nie wiemy, co myśleć. Uczucia związane z niepewnością i bezradnością mogą wskazywać na to, iż obawiamy się, że stracimy własną tożsamość, być może kulturową, rodzinną czy też związaną z naszą rodziną. Gdy śni nam się, że zdobyliśmy nowe dokumenty na miejsce tych utraconych, jest to znak, że udaje nam się odbudowywać wiarę w siebie lub też niedawno stało się coś, po czym odzyskaliśmy pewność siebie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o portfelu w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.