Sennik Sen o pocałunkuSen o pocałunku

Sen o pocałunku

Pocałunek kojarzy nam się zdecydowanie pozytywnie, z okazywaniem pozytywnych uczuć takich jak poczucie bliskości, miłość, romantyzm, namiętność i pożądanie.

Nic zatem dziwnego, że ten ważny symbol od czasu do czasu pojawia się w snach każdego z nas, zwykle w tym kontekście, że całujemy się z kimś, z kim na jawie jesteśmy związani, ale nie zawsze wersja tego snu jest tak realistyczna, bowiem czasami śnimy o pocałunkach z kimś całkiem obcym albo z osobą, z którą na jawie na pewno nie mogłoby do tego dojść.

Interpretowanie snów o pocałunku

Kiedy śnią nam się jakieś pocałunki, może to być znak, że na jawie jesteśmy nastrojeni bardzo romantycznie i zakochani w kimś lub też czujemy pociąg do jakiejś osoby. Poza tym jednak pocałunek we śnie może mieć znaczenie metaforyczne. Musimy zatem przede wszystkim zastanowić się, jakie ów sen budzi w nas uczucia, czyli jakie jest nasze nastawienie do pocałunku, który widzimy czy który jest naszym udziałem, a także jakie osoby i dodatkowe detale pojawiają się w naszym śnie. Wszystkie szczegóły mogą być bardzo istotne i całkowicie zmieniać kierunek interpretacji, więc nie powinniśmy pomijać niczego, co udało nam się zapamiętać z owego snu.

Kiedy śni nam się, że całujemy kogoś w szyję, jest to znak, że czujemy do tej osoby pociąg fizyczny. Jeśli śnimy, że ktoś całuje nas w czoło, jest to sygnał od naszej podświadomości, że na jawie ktoś ma wobec nas nieuczciwe intencje i musimy mieć się na baczności. Jeśli we śnie całujemy się z osobą, z którą na jawie jesteśmy związani, wieszczy to dla nas szczęście i powodzenie, nie tylko w owym związku.

Jeśli śnimy, że całujemy swą matkę, zapowiada to dla nas wielki sukces w życiu zawodowym, a być może także osobistym. Jeśli całujemy się z nieznaną nam osobą, może to być sygnał od naszej podświadomości, że na jawie prowadzimy nazbyt rozwiązły tryb życia lub też skupiamy się tylko na przyjemnościach, zaniedbując swoje obowiązki.

Gdy śni nam się, że ktoś całuje osobę, z którą na jawie jesteśmy związani, oznacza to, że podświadomie wiemy, iż powinniśmy bardziej zabiegać o względy tej osoby, ponieważ w naszym związku wygasł płomień dawnej namiętności.

Kiedy śnimy o pocałunku i w naszym śnie panuje ciemność, jest to znak, że niebawem my sami lub ktoś wobec nas dopuści się zdrady lub zaangażujemy się w jakieś nielegalne przedsięwzięcie. Jeśli zaś podczas pocałunku jest jasno, oznacza to nasze lub czyjeś wobec nas dobre intencje oraz zapowiada, że niebawem w naszym życiu będą miały miejsce jakieś zdecydowanie negatywne zmiany.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o pocałunku w senniku.

1 sen

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.