Sennik Sen o pajęczynieSen o pajęczynie

Sen o pajęczynie

Sny o pajęczynie w większości mają negatywny wydźwięk, nawet jeśli na jawie nie obawiamy się pająków i nie przeszkadzają nam w naszym bliskim otoczeniu. Jednakże pajęczyna często śni nam się w takim kontekście, który nie napawa nas optymistycznie, bo albo jesteśmy w niej prawdziwie uwięzieni, albo też nie możemy się z niej wyplątać mimo iż zaplątaliśmy się – wydawałoby się – niegroźnie.

W przypadku tego rodzaju snu bardzo ważne jest, jak czujemy się w sytuacji, która nam się śni i jakie uczucia to w nas wywołuje, bowiem może się okazać, że jest to wyraźne nawiązanie do naszej obecnej sytuacji na jawie. Może to być na przykład znak, że w rzeczywistym życiu zmagamy się z jakimiś problemami, które pustoszą nasze wnętrze, odbierają nam energię i chęć do życia.

Interpretowanie snów o pajęczynie

Pajęczyna pojawiająca się w naszym śnie może oznaczać, że na jawie uwikłaliśmy się w jakąś bardzo trudną sytuację, w której czujemy się jak w pułapce i nie jesteśmy w stanie się z niej wydostać jeśli nie poświęcimy się, by to zrobić. Może to być związane ze znaczną stratą naszych sił życiowych, ale jest to konieczne, bo bez tego na pewno nie zdołamy się uwolnić.

Kiedy śni nam się pająk, który łapie swą ofiarę w utkaną przez siebie pajęczynę, jest to znak, że na jawie obawiamy się czegoś i ma to ogromnie negatywny wpływ na nasze życie, wręcz wyniszcza nas to wewnętrznie.

Pajęczyna we śnie może też oznaczać, że ktoś nas uwodzi bądź to my staramy się złapać kogoś w naszą sieć. Nie ma to jednak zbyt wiele wspólnego z miłością, a jedynie jest fatalnym zauroczeniem, co wiąże się z nękaniem osoby, która budzi zainteresowanie i chęcią uwiedzenia jej, być może tylko jednorazowo, po to, by zaspokoić swoje złe żądze, a nie dać jej szczęście.

I wreszcie, pajęczyna pojawiająca się w naszym śnie może też wskazywać na knucie jakiegoś spisku czy wręcz oszustwa w przyjaźni, co może być skierowane przeciwko nam lub to my dopuszczamy się takich działań.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o pajęczynie w senniku.

1 sen

  1. Zimoń

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.