Sennik Sen o krzyżuSen o krzyżu

Sen o krzyżu

Krzyż jest zdecydowanie świętym symbolem, ale może też oznaczać przenikanie się przeciwieństw: nieba i ziemi, rzeczy materialnych i duchowych oraz kobiecości i męskości.

W naszych snach krzyż często pojawia się w dość prostych konfiguracjach, na przykład śni nam się, że modlimy się, klęcząc przed krzyżem, nosimy krzyż na łańcuszku lub widzimy go u kogoś, ale może też śnić nam się, że na przykład niesiemy krzyż lub też możemy widzieć przedmioty w kształcie krzyża, na które w pierwszej chwili być może nie zwracamy uwagi, ale jeśli zauważamy, że rzeczywiście przypominają krzyż, to właśnie jako krzyż powinniśmy je interpretować.

Interpretowanie snów o krzyżu

Ze względu na swą religijną symbolikę, jeśli krzyż pojawia się w naszym śnie, może to zapowiadać dla nas jakieś zwycięstwo, wielką radość albo triumf z jakiegoś powodu. Raczej nie zapowiada nam nieszczęścia ani cierpienia, nawet gdy śni nam się, że go niesiemy, co raczej jednoznacznie kojarzy nam się z cierpieniem właśnie.

Może to być dla nas sygnał, że nawet jeśli teraz na jawie jest nam ciężko, cierpimy z jakiegoś powodu czy nic nam się nie udaje, to niebawem odniesiemy wielkie zwycięstwo i zatriumfujemy nad wszystkim, co do tej pory było nam na przekór.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o krzyżu w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.