Sennik Sen o królikuSen o króliku

Sen o króliku

Królik to jeden z popularniejszych symboli sennych, jakie pojawiają się w naszych snach, choć nie zawsze zwracamy na nie taką uwagę, jak powinniśmy. Królik ma duże znaczenie symboliczne, więc nie powinniśmy go bagatelizować, nawet jeżeli wydaje nam się, że w naszym śnie pojawia się w kompletnie nieistotnym kontekście.

Przy interpretacji musimy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd królika, na przykład jego umaszczenie, ale także na czynności, jakie on wykonuje lub jakim my go poddajemy, wszystko to bowiem ma kluczowe znaczenie dla analizy tego snu.

Interpretowanie snów o króliku

Królik jest uniwersalnym symbolem płodności, pierwiastka żeńskiego oraz odrodzenia, a także kojarzony jest z intuicją. Jeśli więc pojawia się w naszym śnie, może to oznaczać, że niebawem w naszym życiu zagości jakaś zmiana, na dobre lub na złe bądź też możemy spodziewać się silniejszej lub słabszej intuicji niż mieliśmy do tej pory.

Kiedy śni nam się, że widzimy królika, może to być sygnał, że na jawie nieważna jest dla nas jakość jakichś dóbr czy czynności, ale ich ilość. Może to również oznaczać, że obawiamy się czegoś lub kogoś i obawy te mocno komplikują nam życie. Nasza podświadomość daje nam poprzez ten sen znak, że jeśli nie uporamy się z tym problemem, jeszcze przez długi czas nie uda nam się odzyskać wewnętrznej równowagi. Królik może być również sygnałem od naszej podświadomości, że w realnym życiu powinniśmy działać szybciej i bardziej energicznie zamiast namyślać się nad każdym kolejnym krokiem. Dotyczy to zwłaszcza podejmowanych przez nas decyzji, co powinniśmy robić znacznie szybciej i bardziej zdecydowanie, bez oglądania się na innych.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o króliku w senniku.

1 sen

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.