Sennik Sen o komputerzeSen o komputerze

Sen o komputerze

Od pewnego czasu komputery są niemal nieodłączną częścią naszego życia, nic więc dziwnego, że pojawiają się także w naszych snach, w rozmaitych wariantach. Najczęściej komputery w snach sprawiają nam jakieś problemy: psują się, nie działają lub nie chcą się włączyć, przy czym najczęściej wszystko to dzieje się wtedy, kiedy właśnie najbardziej ich potrzebujemy.

Czasami mamy na temat komputera nawet dziwaczne sny, w których na przykład mechanizm ożywa czy nawet przejmuje kontrolę nad naszym życiem i myślami – to zdecydowanie najmniej przyjemny wariant snu, w którym pojawia się ten symbol i możemy czuć się tym mocno zdezorientowani, jednak wszystko ma swoje wytłumaczenie.

Interpretowanie snów o komputerze

Komputer śni nam się zwłaszcza wtedy, gdy w naszym realnym życiu pojawiają się jakieś problemy, z którymi nie możemy sobie od razu poradzić i kiedy żyjemy w stresie – takie sytuacje zwykle skutkują snami o problemach z komputerem.

Ogólnie można uznać, że komputer jest symbolem sennym działania prawej półkuli naszego mózgu. Dlatego jeśli śni nam się, że mamy zawirusowany komputer, jest to znak, że na jawie trudno nam jest myśleć o jakiejś sprawie czy też ogólnie z jakiegoś powodu, na przykład dlatego, że coś innego całkowicie zajmuje nasze myśli. Może to być sygnał od naszej podświadomości, że myślimy złymi schematami, mamy nieodpowiednie poglądy, które powinniśmy zweryfikować czy też nie potrafimy czerpać korzyści z tego, co daje nam los. Kiedy śnimy o pracy przy komputerze, jest to sygnał od naszej podświadomości, że niebawem będziemy mieć więcej obowiązków do tej pory, którym będziemy musieli podołać. Jeśli we śnie mamy jakieś problemy z obsługą komputera, na przykład nie wiemy jak sprawić, by działał czy nie potrafimy wykonać jakiejś konkretnej czynności, oznacza to, że na jawie nie umiemy poradzić sobie z jakimś problemem i musimy poszukać innego rozwiązania, spokojnie zastanawiając się nad tą kwestią.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o komputerze w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.