Sennik Sen o kąpieliSen o kąpieli

Sen o kąpieli

Sny o kąpieli może nie zdarzają nam się często, ale za to mają bogaty wachlarz wariantów, w których symbol ten może się pojawiać. Warto je wszystkie interpretować, bo nic, co pojawia się w naszych snach, nie jest na pewno przypadkowe.

Bardzo ważna w śnie o kąpieli jest woda, musimy więc zastanowić się, czy jest ona czysta, czy brudna oraz to, jakie uczucia budzi w nas kąpiel – czy mamy na nią ochotę, czy nie oraz wszelkie towarzyszące temu symbolowi szczegóły.

Interpretowanie snów o kąpieli

Kąpiel kojarzy się z chrztem, który symbolizuje odnowę albo nawet odrodzenie, a nieraz także dobrowolną śmierć, po której to odrodzenie następuje. Może też oznaczać we śnie, że wstępujemy na nowy poziom świadomości, co z pewnością będzie miało dla nas wielkie skutki.

Może to oznaczać dla nas na przykład proces psychicznego oczyszczenia się, co sprawi, że w naszym umyśle pojawią się nowe pomysły, idee czy w naszym życiu zagoszczą zupełnie nowe uczucia. Kąpiel może też zapowiadać, że uda nam się pozbyć się złych emocji i wszelkich uczuć czy wspomnień, które metaforycznie zanieczyszczają nasze wnętrze. Do nieczystości można też zaliczyć toksyczne znajomości i niechciane związki, których kąpiel może symbolizować koniec.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o kąpieli w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.