Sennik Sen o kaleSen o kale

Sen o kale

Sen o kale na pewno nie jest dla nikogo z nas przyjemny, ale sny te zdarzają nam się dość często i nie da się ukryć, że jest to ważny symbol senny, którego nigdy nie powinniśmy bagatelizować.

Interpretowanie snów o kale

Kał jest ogólnym symbolem chciwości oraz skąpstwa oraz jest alternatywnym symbolem dla pieniędzy, które we śnie mają takie samo znaczenie. Jeśli więc śni nam się, że nie możemy lub nie chcemy wydalić kału i powstrzymujemy to, jest to znak, że na jawie jesteśmy skąpi bądź po prostu nie chcemy wydawać pieniędzy – ogólnie lub w jakiejś konkretnej sytuacji. Jeśli we śnie zbieramy kał albo bawimy się nim, jest to znak, że bardzo zależy nam na sprawach materialnych i chcemy mieć na tyle pieniędzy, by móc się o nie nie martwić. Sen taki może też symbolizować nasze pragnienie posiadania władzy, piastowania wysokiej pozycji społecznej oraz chęć dominowania nad osobami z naszego otoczenia.

Oddawanie kału we śnie bywa także utożsamiane z kastracją i uważa się, że gdy sny takie pojawiają się u dzieci, jest to znak, że w ich życiu stało się coś ważnego, co potem stanie się dla nich źródłem traumy. Najczęściej jest to wpojenie im przekonania, że sprawy seksualne są moralnie naganne, przez co osoba ta ma potem problemy z właściwym podejściem do tych kwestii. Zazwyczaj jednak uważa się, że wydalanie kału jest znakiem, że jesteśmy szczodrzy i nie mamy problemu z wydawaniem nawet większych sum pieniędzy, gdyż skąpstwo jest nam zupełnie obce.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o kale w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.