Sennik Sen o całowaniu sięSen o pocałunku

Sen o pocałunku

Pocałunki są nierozerwalnie związane z uczuciami i ich okazywaniem: miłością, pożądaniem, namiętnością i zmysłowością, ale mogą też mieć bardziej neutralną wymowę, jak na przykład przyjacielski pocałunek.

Pocałunki w snach zdarzają się często, ponieważ rytuał ten towarzyszy niemal nam wszystkim, nie tylko w sensie miłosnym, ale na przykład przy okazji składania życzeń, dziękowania za coś itp.

Interpretowanie snów o całowaniu się

W naszych snach mogą pojawiać się albo pocałunki związane z uczuciami, tj. miłością, namiętnością, romantyzmem, albo będące metaforą zgody czy śmierci, zgodnie z istniejącymi wyrażeniami określającymi te kwestie. Jeśli zaś śni nam się, że kogoś całujemy, najczęściej jest to wyraźny symbol erotyczny, świadczący o naszych skłonnościach do owej osoby.

By dobrze zanalizować sen, w którym w jakimś kontekście pojawia się pocałunek czy całowanie, najpierw musimy dokładnie go zanalizować, biorąc pod uwagę wszystkie towarzyszące mu szczegóły. Między innymi ważne jest to, jak jesteśmy nastawieni do rozgrywających się wydarzeń, kto występuje w naszym śnie i jakie wykonuje czynności, a także to, co jest przedmiotem pocałunku, a jeśli jest to człowiek, to koniecznie musimy zwrócić uwagę na część ciała, która jest całowana, wszystko to bowiem ma niebagatelne znaczenie.

Kiedy na przykład śni nam się, że całujemy kogoś po szyi, jest to znak, że na jawie pożądamy tej osoby i czujemy wobec niej wielką namiętność. Gdy śnimy, że ktoś całuje nas w czoło, jest to ostrzeżenie od naszej podświadomości, że na jawie ktoś ma wobec nas niedobre intencje ukryte pod płaszczykiem uprzejmości i koniecznie musimy mieć się na baczności wobec swojego otoczenia. Gdy śni nam się, że całujemy się z osobą, z którą na jawie pozostajemy w związku, oznacza to, że w najbliższym czasie nic nie zagrozi naszym wzajemnym stosunkom. Jeśli śnimy, że całujemy własną matkę, jest to dla nas zwiastun sukcesu w życiu zawodowym, a być może także osobistym. Jeżeli całujemy kogoś, kogo nie znamy na jawę lub jakiś obcy człowiek całuje nas, może to być ostrzeżenie ze strony naszej podświadomości, że wiedziemy zbyt rozwiązły tryb życia albo stale uganiamy się za przyjemnościami, nie zwracając uwagi na ważniejsze sprawy i obowiązki. Gdy natomiast śni nam się, że ktoś całuje osobę, z którą na jawie jesteśmy związani, może to byc sygnał od naszej podświadomości, że musimy zacząć bardziej starać się o względy naszego partnera, ponieważ od dawna tego nie robimy i może to mieć złe skutki dla naszego związku.

Kiedy w naszym śnie podczas całowania jest ciemno, może to wskazywać na jakąś niebezpieczną sytuację niezgodną z jakimiś zasadami, najprawdopodobniej moralnymi i może to oznaczać na przykład, że zostaniemy zdradzeni lub sami zdradzimy osobę, z którą pozostajemy w związku. Kiedy zaś podczas naszego snu jest jasno, zapowiada to, że w naszym życiu lub związku niebawem zagoszczą jak najbardziej pozytywne zmiany.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o całowaniu się w senniku.

2 komentarze

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.