Sennik Sen o biżuteriiSen o biżuterii

Sen o biżuterii

Biżuteria jawi nam się w snach przede wszystkim dlatego, że dla jednych z nas jest symbolem pożądania, jako przedmiot piękny, dodający prestiżu, a nierzadko również oznaka bogactwa, zaś dla innych jest to ozdoba, efektowna i rzucająca się w oczy.

Biżuteria jako symbol senny ważna jest nie tylko w tym sensie, jak się prezentuje, ale też, czy widzimy ją znajdującą się w jakimś miejscu, na przykład w pojemniku czy w sklepie, czy też mamy ją na sobie, tracimy ją, dziedziczymy, kupujemy, dostajemy czy czyścimy. Wszystkie te czynności i wiele innych szczegółów może mieć bardzo wielkie znaczenie i wszystkie je koniecznie musimy wziąć pod uwagę przy interpretacji naszego snu, w którym biżuteria wystąpiła.

Interpretowanie snów o biżuterii

Kiedy chcemy zanalizować sen, w którym pojawiła się biżuteria, na początek musimy zwrócić uwagę na jej jakość, oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy w stanie ocenić, czy jest ona sztuczna, czy prawdziwa, a jeśli tak, to z jakich materiałów – metali i kamieni – szlachetnych została ona wykonana. Wszystko to ma podstawowe znaczenie i może zupełnie zmienić znaczenie naszego snu, więc nie powinniśmy do tej części interpretacji podchodzić pobieżnie. Ważna jest również forma biżuterii, czyli to, czy śnią nam się pierścionki, naszyjniki czy bransoletki bądź inne przedmioty określane wspólnym mianem biżuterii. Potem dopiero bierzemy pod uwagę to, co dzieje się z biżuterią czy co my sami z nią robimy. W dodatku kamienie szlachetne zakute w biżuterię mają swoje własne odrębne znaczenie, które również musimy mieć na uwadze.

Biżuteria jako symbol senny może nawiązywać do naszego statusu majątkowego na jawie lub też symbolizować nasze wnętrze i posiadane w tym sensie bogactwo, na przykład zdolności parapsychologiczne, intuicję czy zdrowie.

Kiedy śni nam się, że zakładamy biżuterię, jest to znak, że na jawie mamy świadomość jakichś swoich wad czy niedostatków w jakiejś kwestii, ale staramy się za wszelką cenę ukryć to przed naszym otoczeniem, odwracając od tego uwagę osób, które mogą owe niedostatki zauważyć. Gdy śnimy, że dajemy komuś biżuterię w prezencie, może to oznaczać, że bardzo zależy nam na uzyskaniu czyjegoś pozytywnego stosunku do naszej osoby, ale nie wydaje nam się, byśmy byli w stanie osiągnąć to tylko dzięki swojemu urokowi, którego wcale nie jesteśmy pewni. Kiedy zaś śni nam się, że ktoś daje nam biżuterię, może to oznaczać, że podświadomie wyczuwamy, że ktoś na jawie czegoś od nas żąda, a my niekoniecznie chcemy mu to dać, ale jest to patowa sytuacja.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o biżuterii w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.