Sennik Sen o basenie



Sen o basenie

Sen o basenie

Basen to jeden z tych symboli sennych, które raczej nie występują w naszych snach bardzo często, ale mają wielkie znaczenie, ponieważ pozwala nam odkryć różne cechy naszej osobowości, których istnienia do tej pory nie mieliśmy świadomości lub mieliśmy na ich temat tylko bardzo mgliste wyobrażenie.

Musimy wziąć więc pod uwagę nie tylko to, co robimy w basenie i czy jesteśmy w nim sami, czy są też inni ludzie, ale powinniśmy także zaobserwować, w co jesteśmy ubrani, jakie uczucia towarzyszą nam podczas kąpieli, czy woda jest czysta czy brudna oraz wszelkie inne szczegóły, które czasem mogą być bardzo dziwne i mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Interpretowanie snów o basenie

Basen, podobnie jak inne zbiorniki wodne, to symbol ograniczonej ludzkiej nieświadomości, jako że jest sztuczną konstrukcją i wiąże się z życiem społecznym. Jest ograniczony, ponieważ zamyka się w pewnych granicach, jego szerokość, długość oraz głębokość są określone przez konstrukcję, w przeciwieństwie do naturalnych zbiorników wodnych, które nie mają takich granic. Ponadto w basenie nie spotkają nas nieoczekiwane zwroty akcji tak jak może to mieć miejsce w naturalnych zbiornikach i kontakt z wodą jest w nim znacznie bezpieczniejszy. Jeśli zatem śni nam się basen, jest to wskazanie na naszą ograniczoną część nieświadomości, która jednak może być dla nas dostępna, w zależności od rozmaitych czynników i tego, czy zdecydujemy się zgłębiać te obszary.

Kiedy śnimy o przydomowym basenie, sen ten ma wydźwięk osobisty i dotyczy naszych prywatnych spraw, zupełnie inaczej niż ogólnodostępny basen, znajdujący się w dowolnej instytucji użyteczności publicznej czy ośrodku wczasowym, gdzie kąpać może się wiele osób.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o basenie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.