Sennik Sen o babciSen o babci

Sen o babci

Babcia jako symbol senny pojawia się w naszych snach dość często, gdyż jest to bezsprzecznie ważna osoba w życiu większości z nas. Mimo iż zazwyczaj kojarzy nam się z domowym ciepłem, wszystkim, co dobre i poczuciem bezpieczeństwa, jako symbol senny nie zawsze ma taką pozytywną wymowę i czasami może być złowroga, a nawet chcieć nam jakoś zaszkodzić.

Prócz tego, jakie sprawia wrażenie i jak oraz o czym z nami rozmawia – jeśli w ogóle – musimy też zwrócić uwagę na kontekst, w jakim pojawia się w naszym śnie, czyli czy na przykład przygotowuje dla nas posiłek, wykonuje jakąś czynność itp.

Interpretowanie snów o babci

Babcia w naszym śnie występuje zazwyczaj w roli opiekunki lub strażniczki, ponieważ kojarzy nam się z dzieciństwem i stoi na straży naszego bezpieczeństwa. Jednakże czasem może też mieć wydźwięk negatywny i na przykład szkodzić nam we śnie lub ranić nas słowami. W zależności od tego, co mówi, możemy interpretować nasz sen, ale ogólnie babcia może zwiastować jakieś ważne zmiany, które niebawem będą miały miejsce w naszym życiu lub istotne wydarzenie, którego spodziewamy się lub nie.

Co ważne, nie tylko nasza własna babcia pojawiająca się we śnie ma taki wydźwięk, ale każda kobieta z siwymi włosami może być babcią i mieć dla nas właśnie takie wrażenie. Może to być dla nas dość trudne do zinterpretowania, skoro nie występuje pod swą własną postacią, jaką znamy. Musimy wówczas skupić się na jej cechach osobowościowych, postawie, jaką prezentuje w stosunku do nas oraz jej zachowaniu, bo tylko dzięki temu uda nam się odpowiedzieć na pytanie, co mógł znaczyć nasz sen.

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o babci w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.