Sennik Sen o autobusieSen o autobusie

Sen o autobusie

Autobus również jest dość często pojawiającym się w naszych snach symbolem, między innymi dlatego, że autobusy są nieodłączną częścią naszego życia i nawet jeśli nimi nie jeździmy, to stale je widujemy. Nie tylko jednak dlatego, bo autobus ma też bogatą symbolikę i oznacza rzeczy ważne dla naszego życia.

Interpretując sen, w którym pojawia się autobus, musimy wziąć pod uwagę między innymi takie szczegóły, jak to, czy jesteśmy pasażerem autobusu, czy też jego kompletnie niewykwalifikowanym kierowcą, widzimy autobus wypełniony pasażerami czy pusty, widzimy wypadek autobusu czy uczestniczymy w nim bądź dopiero czekamy na autobus na przystanku.

Interpretowanie snu o autobusie

Jako że autobusy jeżdżą zawsze ustaloną trasą, która zawsze jest taka sama, a poza tym spełniają wymagania wszystkich pasażerów, bez indywidualizowania ich, a w dodatku nie można za ich pomocą dotrzeć do celu bardzo szybko, łatwo odnieść je do naszego życia.

Jeśli śni nam się, że jesteśmy pasażerem autobusu i jedziemy jakąś trasą, może to oznaczać, że na jawie kierujemy się ścieżką, która jest z góry ustalona i nie przewiduje żadnych nieoczekiwanych zwrotów, co świadczy o naszej zapobiegliwości, ale i niechęci do ryzykowania. W innym przypadku może to sygnalizować, że na jawie poddajemy się czyjejś woli, kto decyduje o naszym życiu, wywierając na nas wpływ w taki sposób, że sami nie mamy nic do powiedzenia, musimy zatem zastanowić się, czy tak jest w rzeczywistości.

Ogólnie jeśli śni nam się, że jedziemy autobusem, oznacza to przeważnie, że na jawie nie chcemy albo boimy się walczyć o swoje marzenia i cele i wybieramy życie nudne i przewidywalne, ale jednocześnie bezpieczne, z którym nie wiąże się dla nas żadne ryzyko. Jednakże sen ten jest najlepszym dowodem na to, że podświadomie nie jesteśmy zadowoleni z takiej sytuacji i chcemy wyrwać się z ram, które sami sobie nakreśliliśmy lub zostały nam przez kogoś wbrew naszej woli narzucone.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Sen o autobusie w senniku.

1 sen

  1. Ewa

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.